Skocz do zawartości

Słuchawki sportowe bluetooth.


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem te Air Dotsy z Chin za 5 dyszek i nie polecam jakoś szczególnie:

1. Bez equalizera grają słabo, nie są za dobrze wyważone pod względem dźwięku, całe szczęście, że da się użyć korektora.

2. Lewa słuchawka gra trochę głośniej niż prawa.

3. Bieda z przyciskami - jedno kliknięcie to wznowienie/pauza, dwa kliknięcia (na Androidzie) Asystent Google. Choć da się pokombinować z aplikacją od macro żeby działało to inaczej.

 

Z plusów za to:

1. Łatwo się je paruje - włączasz obydwie słuchawki i łączysz się z telefonu (niby nic ale podobno są cyrki z niektórymi słuchawkami odnośnie tego).

2. Po sparowaniu odpalasz Bluetooth w telefonie, wyciągasz słuchawki z pudełka i już grają.

3. Możliwość używania tylko jednej słuchawki, przydatne np. podczas jazdy samochodem.

4. Małe, ładne etui ładujące.

5. Przy zamówieniu z Chin - cena. Jak na słuchawki to tanio, jak za słuchawki BT bardzo tanio.

 

Podobno lepsze są QCY T2C ale nawet ich na oczy nie widziałem więc się nie wypowiadam. Polecam obejrzeć odcinek Kuby Klawitera - jakiś czas temu wrzucił porównanie kilku różnych modeli.

Link to post
Share on other sites

ja używam  Creative Outlier Sports jestem zadowolony, nakładki z haczykami usznymi sprawują się ok, nic nie wypada połączone kabelkiem wiem ze jak by nawet wypadła to nie zgubię. niestety minusem jest cena 200 pln w sklepie na X, są co prawda modele Creative Outlier AIR Sports bez kabelka ale nie używałem ale cena 350 + 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...