Skocz do zawartości

Jaki bluetooth do słuchawek Sennheiser HD 4.40 BT


Recommended Posts

Witam,

 

Kupiłem słuchawki Sennheiser HD 4.40 BT oraz zwykły bluetooth ASUS BT400. Oczywiście mądry Polak po szkodzie,

 

Niepokoić się zacząłem jak na TS w momencie zmiany kanałów speaker informował mnie o tym trochę zniekształconym głosem. Przełączyłem więc na kabel i wszystko działa czysto.

 

Na forum znalazłem taki temat:

http://forum.benchmark.pl/topic/280297-bluetooth-aptx-hd/?hl=bluetooth

 

Głównie chciałem zapytać czy faktycznie byłoby lepiej gdybym kupił jakiś bluetooth z obsługą aptx. Słuchawki oczywiście obsługują technologię aptx - ale o tym pewnie wiecie :)

 

Nie za bardzo się na tym znam, więc proszę Was o pomoc w temacie.

 

Pozdrawiam,

 

 


Ok,

Poradziłem sobie sam,

Wina nie była po stronie adaptora tylko leżała w samych ustawianiach Windows10.

W urządzeniach audio należy wybrać jako odtwarzanie słuchawki stereo, natomiast w nagrywaniu zewnętrzny mikrofon jako domyślny komunikacyjny,

W innym wypadku bluetooth obniża jakość dźwięku jak mamy włączony zestaw słuchawkowy.

Teraz śmiga wszystko pięknie,

Dodatkowo kupiłem adapter bluetooth z technologią aptx jak na razie nie słyszę różnicy pomiędzy jednym a drugim.

 

Pozdrawiam,

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Cześć,

 

Posiadam ten sam model słuchawek i ten sam problem. Z tym że starałem się znaleźć w ustawieniach dźwięku to co opisałeś jako rozwiązanie i niestety podczas połączenie bluetooth jedyną dostępną opcją w sekcji nagrywania jest "Mikrofon zestawu słuchawkowego (Dżwięk bluetooth)" w odtwarzaniu "Sluchawki (Dźwięk bluetooth)". W opisanym rozwiązaniu używasz mikrofonu z tych słuchawek czy jakiegoś mikrofonu zewnętrznego?

 

Jakbyś miał jakiś pomysł żeby to naprawić to chętnie przeczytam, bo słuchawki odebrane wczoraj od kuriera a dzisiaj mi odbierają chęć ich używania...

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Ja bym w opcjach ustawienia dźwięku, jeżeli chodzi o nagrywanie, spróbował wyłączyć mikrofon zestawu słuchawkowego,

Tak, ja posiadam jeszcze dodatkowy mikrofon zewnętrzny, więc w opcjach przechwytywania ustawiłem jego jako domyślny,

Dodatkowo czasem słuchawki nie łączą się prawidłowo i możliwe do wyboru jest tylko wybranie zestawu słuchawkowego,  nie zestawu stereo, trzeba wtedy spróbować połączać się ponownie,

Mnie to pomogło i nie mam z nimi żadnych problemów - grają świetnie,

 

Pozdrawiam, 

Edytowane przez zetos
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...