Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jaki bluetooth do słuchawek Sennheiser HD 4.40 BT

aptx Sennheiser bluetooth

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 zetos

zetos
  • Nowicjusz

• 9 postów

Napisano 20 wrzesień 2019 - 15:49

Witam,

Kupiłem słuchawki Sennheiser HD 4.40 BT oraz zwykły bluetooth ASUS BT400. Oczywiście mądry Polak po szkodzie,

Niepokoić się zacząłem jak na TS w momencie zmiany kanałów speaker informował mnie o tym trochę zniekształconym głosem. Przełączyłem więc na kabel i wszystko działa czysto.

Na forum znalazłem taki temat:

http://forum.benchma...d/?hl=bluetooth

Głównie chciałem zapytać czy faktycznie byłoby lepiej gdybym kupił jakiś bluetooth z obsługą aptx. Słuchawki oczywiście obsługują technologię aptx - ale o tym pewnie wiecie :)

Nie za bardzo się na tym znam, więc proszę Was o pomoc w temacie.

Pozdrawiam,

Ok,

Poradziłem sobie sam,

Wina nie była po stronie adaptora tylko leżała w samych ustawianiach Windows10.

W urządzeniach audio należy wybrać jako odtwarzanie słuchawki stereo, natomiast w nagrywaniu zewnętrzny mikrofon jako domyślny komunikacyjny,

W innym wypadku bluetooth obniża jakość dźwięku jak mamy włączony zestaw słuchawkowy.

Teraz śmiga wszystko pięknie,

Dodatkowo kupiłem adapter bluetooth z technologią aptx jak na razie nie słyszę różnicy pomiędzy jednym a drugim.

Pozdrawiam,

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: aptx, Sennheiser, bluetooth

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych