Skocz do zawartości

Porządny router do 500 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez benutzer,

Recommended Posts

Cześć wszystkim  :)

 

Poszukuję routera, który będzie służył przez dłuższy czas i będzie porządnym produktem. Zależy mi przede wszystkim, aby prędkości w sieci lokalnej były dobre tj.

  • aby łącze było stabilne i szybkie, ponieważ chcę korzystać w sieci lokalnej z ekranu zdalnego (na PC chciałbym odpalić serwer np. NoMachine), aby łączyć się do niego z dwóch różnych laptopów (oczywiście przez kabel),
  • aby oferował Wi-Fi,
  • aby bez problemu można było komunikować się z dyskiem sieciowym (który planuję podpiąć właśnie pod router, choć to już sprawa drugorzędna dla mnie).

Na dodatek już od kilku lat mam mobilny internet (Orange) i obstawiam, że w najbliższym czasie raczej się to nie zmieni. Jako router z powodzeniem wykorzystuję obecnie Samsunga S5. Niestety obecnie jestem w miejscu, gdzie ciężko o dobry sygnał (pomimo tego, że jest to Wrocław) i zastanawiam się czy nie warto zainwestować w router z miejscem na kartę sim. Czy dodanie jakieś dodatkowej anteny do routera w takiej sytuacji faktycznie mogą pomóc (w porównaniu do wspomnianej wcześniej S5) czy to raczej sztuka dla sztuki?

 

Nie ukrywam, że cena w tytule to dla mnie maksimum. Jeśli jednak znalazłoby się coś wartego uwagi o stówkę niżej to jeszcze lepiej ;)

 

Dziękuję serdecznie za wszystkie wskazówki i pomoc przy wyborze routera.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...