Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Tak jak w temacie poszukuje słuchawek praktycznie do wszystkiego od słuchania muzyki, oglądania filmów po granie. 

Zależy mi głównie na wygodzie bo może być tak że będę je miał ciągle na głowie 4-5h. Na 2 miejscu stawiam jakość dźwięku na równi z jakością wykonania i trwałością bo nie zamierzam za pół roku kupować nowe. 

Miło by było jakby miały mikrofon, który przyda mi się do komunikacji. 

Szukam czegoś do 300 zł.

Przeglądając kilka tematów na ten temat znalazłem kilka słuchawek: 

- HYPERX CLOUD ALPHA

- STEELSERIES ARCTIS 3

- SOMiC V2

- ISK MDH8500

- AKG K240 MKII 

- ISK HD9999

 

Do słuchawek w których nie ma mikrofonu dokupiłbym coś takiego: 

- Zalman ZM-MIC1 

 

Chętnie wysłucham innych propozycji :) 

Z góry dzięki za pomoc każdego :) 

Link to post
Share on other sites

A ja Ci odpiszę jak na innym forum:

A ja HyperX i Arctis bym sobie całkowicie odpuścił.

Idąc po kolei - brałbym:
AKG k240 II
ISK HP9999
Somic V2
ISK HP8500

Szukasz słuchawek do słuchania muzyki czy "gejmingowych"? Bo jedno i drugie za wiele ze sobą wspólnego nie mają...
Bo HyperX Alpha i SS Arctis do muzyki nadadzą się po prostu... słabo. Z HyperX tylko i tylko pierwszy model Cloud. Żadne Alphy, Cloud II - powiadam Ci - Cloud I. Ze steelseries poleciłbym tylko i wyłącznie Siberie V2, a i to trzeba w nich trochę pogrzebać dla dobrego dźwięku.

Poza tym - pod co je podepniesz? Bo jeśli pod płytę główną, to mimo, że ma super-hiper układ dźwiękowy reklamowany jako cud przez MSI, to jest to tylko stary realtek ALC892... Lipa troszkę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

nie rozumiem, czemu odradzasz mu cloudy alpha a polecasz cloudy 1 - to są dokładnie te same słuchawki, jeśli chodzi o audio, aplha sa nieco bardziej dopracowane konstrukcyjnie i tym samym wygodniejsze. SS i Cloudy 2 faktycznie odpuść.

Zalman mic, to tani i dobry mikrofonik. Jeśli chcesz krawatowy, to bierz śmiało. Jeśli coś stojącego, to Trust Starzz

Link to post
Share on other sites

nie rozumiem, czemu odradzasz mu cloudy alpha a polecasz cloudy 1 - to są dokładnie te same słuchawki, jeśli chodzi o audio

No mimo wszystko... chyba nie byłbym tak pewien. Cloud I jakoś brzmią lepiej... Mniej basowo, bardziej czytelnie i nie tak mułowato.

 

...czy ktoś ma może zdjęcia środka jak wyglądają Cloud I i Cloud Alpha od środka? I jakie przetworniki siedzą w jednych i drugich? Bo przyznam się, że to ciekawa kwestia...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...