Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam poszukuje czegoś do codziennego użytku :

  • mój budżet : 2000 zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : jakiś sklep typu cortland/x-kom
  • nówka czy używka : nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza :brak
  • preferowany system mobilny : IOS
  • do czego będę używać urządzenia : ogladanie filmów / przeglądanie internetu / może jakieś rysowanie/ gry mniej wymagające coś do zabicia czasu typu (this war of mine lub stardew valley) / czytanie książek  
  • moje najważniejsze wymagania : system / przynajmniej na 2-3 lata
  • rodzaj połączenia z internetem : Wi-Fi

Przyglądałem się głównie iPad 9.7 2018 oraz iPad 10.2 2019 który ma mieć niedługo premierę. Rozważę każdą propozycje ;)

Edytowane przez kulek725
Link to post
Share on other sites

Jak możesz poczekać to poczekaj, zawsze to ciut większy ekran i nowsze urządzenie ;) niemniej ten z 2018 posłuży ci jeszcze dłuuuuuuugo. Ewentualnie popatrz jeszcze na iPada Pro 10.5 z 2017 roku - też fajny sprzęt.

Myślisz, że ten z 2019 mając bebechy z iPhone 7 da sobie rade jeszcze z 2-3 lata ?

Link to post
Share on other sites

poczekaj, aż będzie dostępny nowy za 1599 zł (taka polska cena ma być) + kup od razu rysik

Na cortland jest cena 1699 na ten moment

poczekaj, aż będzie dostępny nowy za 1599 zł (taka polska cena ma być) + kup od razu rysik

Jeszcze takie pytanie rysik obowiązkowy przy nim ? ( oczywiście wiem ze do rysowania to mega sprawa) ale tak z ciekawości pytam o normalne użytkowanie

Link to post
Share on other sites

Nieee Apple Pencil nie jest wymagany, niemniej sam używam do notatek i jest cudowny. Btw kolega podlinkował Pencila który współpracuje z nowymi iPadami Pro a nie z tym co ty chcesz kupić... dla zwykłego iPada przeznaczony jest Pencil 1. generacji (i jemy samym tańszy)

Oki doki to czekam do 30

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...