Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Kierownica do 300zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bluesiak

Bluesiak
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 14:30

Hej,

potrzebuję kierownicę do ok. 300zł (plus minus kilka złotych :) ).

Obowiązkowe pedały gazu i hamulca. Im większy kąt skrętu tym lepiej (bardzo mile widziane ok. 900 stopni).

Gry, w których kierownica będzie brała czynny udział, to: ETS 2, F1 2019, Forza 4.

Szukałem po wielu forach, większość tematów które by mnie interesowały (kiero. do 300zł) są z 2010 - 2014 roku, podejrzewam że sporo mogło się od tego czasu zmienić).

Z góry najmocniej dziękuję za pomoc! 

• 0

#2 ADR15

ADR15
  • ADR

• 1390 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 15:19

Chyba tylko używana logitech driving force gt w tej cenie. Dalej trzymają ceny ;0

Dawno temu taką sprzedałem za 350 z gwarancją, a teraz takie bez GW...

• 1

#3 adijedi

adijedi
  • Dyskutant

• 167 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:01

hej ogólnie polecam produkty z tej linii

http://www.thrustmas.../pl_PL/products

tutaj możesz porównać cechy poszczególnych kierownic

ogólnie do tej kwoty bez wsparcia FF proponuję

Kierownica Thrustmaster F458 Italia

• 0

#4 były69

były69
  • Gaduła

• 444 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:01

Logitech Driving Force GT Nawet tego nie kupuj bo raz,że ceny są wzięte z d..y a dwa,elektronika tj potencjometry,mikrostyki itp elementy nie są tam wieczne i będą na 100% zużyte a tego nie wymienisz jak np potencjometry bo są nie dostępne takie i zostaniesz z wadliwym sprzętem który działać będzie ale nie poprawnie.Stare tego typu kierownice są podpicowane dla sprzedaży jak smarowanie potencjometrów itp,po kilku próbach zabawy zobaczysz jak wskaźniki pracują nie równo.

Jak chcesz kupić używaną kierownicę to od dwóch ostatnich modeli.

• 0
Spoiler

#5 Bluesiak

Bluesiak
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 19:50

Od dwóch ostatnich modeli, tzn? Bardzo mi zależy na trzymaniu się budżetu ok. 300zł, kierownicy nie będę dużo używać, raczej okazjonalnie (miesiąc grania, później pewnie miesiąc leżenia, znów miesiąc grania) - nie mam zbyt dużo czasu na granie, więc wydawanie kilkuset złotych to dla mnie marnowanie pieniędzy..

Logitech Driving Force GT Nawet tego nie kupuj bo raz,że ceny są wzięte z d..y a dwa,elektronika tj potencjometry,mikrostyki itp elementy nie są tam wieczne i będą na 100% zużyte a tego nie wymienisz jak np potencjometry bo są nie dostępne takie i zostaniesz z wadliwym sprzętem który działać będzie ale nie poprawnie.Stare tego typu kierownice są podpicowane dla sprzedaży jak smarowanie potencjometrów itp,po kilku próbach zabawy zobaczysz jak wskaźniki pracują nie równo.

Jak chcesz kupić używaną kierownicę to od dwóch ostatnich modeli.

• 0

#6 były69

były69
  • Gaduła

• 444 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 00:50

W przypadku Logitecha G29/G920/G27 -przekraczają twój budzet więc pozostaje ci kupno bezprzewodowy pad od xboxa 360 w tej cenie.

Za 300zł nie kupisz sprawnej kierownicy.

• 0
Spoiler

#7 Bluesiak

Bluesiak
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 04:41

Jak już pisałem, potrzebuję kierownicy do okazjonalnej gry, więc nie muszę kupować 'mega kocura', o którym ciągle próbujesz wspominać, po co zatem wydawać tysiąc lub więcej PLN? Póki co zainteresowały mnie propozycje poprzedników, może ktoś jeszcze coś zaproponuje w podobnym przedziale cenowym.

Kiedyś miałem kierownicę manty, każdy mówił że to syf, a ja się świetnie bawiłem. Chcę po prostu kółko do jakiejś tam symulacji, nie profesjonalnej kierownicy do spędzania całych dni przed monitorem.
  • 0

#8 zbiku90

zbiku90
  • Pasjonat

• 855 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 11:30

Kiedyś miałem kierownicę manty, każdy mówił że to syf, a ja się świetnie bawiłem

No to faktycznie nie masz dużych wymagań kolego  :D Tak jak adijedi pisał można śmiało brać Thrustmastera choćby tego:

https://www.ceneo.pl/43208601

• 0

i7 2600K @ 4,7GHz 1,35V ** MSI P67A-C45 (B3) ** Crucial Ballistix 16GB DDR3 1866Mhz CL10 ** Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB ** Seasonic G-550 ** SSD SP S55 120GB + HDD 2 x 500GB ** Cooler Master HAF 912 Plus ** Zalman CNPS10x Performa ** Samsung S23C650

#9 Bluesiak

Bluesiak
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 11:37

Niestety promień obrotu tylko 180 stopni, chciałbym mieć jak najwięcej :) np. 900 jak w Logitech.. 

• 0

#10 były69

były69
  • Gaduła

• 444 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 11:59

Taniej i nowe już nie znajdziesz.

Q-SMART GT900 RALLY

• 0
Spoiler

#11 Tycha

Tycha
  • Miłośnik kosiarek

• 4728 postów
  • Miejscowość:3City

Napisano 18 wrzesień 2019 - 15:04

Do 300 zł tylko i wyłącznie DFGT, ewentualnie możesz szukać używanego T150/TMX, ale w tej cenie raczej nie masz na co liczyć - przydałoby się z 500 zł.

• 0

Education is important, but racing is importanter.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych