Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej,

potrzebuję kierownicę do ok. 300zł (plus minus kilka złotych :) ).

Obowiązkowe pedały gazu i hamulca. Im większy kąt skrętu tym lepiej (bardzo mile widziane ok. 900 stopni).

 

Gry, w których kierownica będzie brała czynny udział, to: ETS 2, F1 2019, Forza 4.

 

Szukałem po wielu forach, większość tematów które by mnie interesowały (kiero. do 300zł) są z 2010 - 2014 roku, podejrzewam że sporo mogło się od tego czasu zmienić).

 

Z góry najmocniej dziękuję za pomoc! 

Link to post
Share on other sites

Logitech Driving Force GT Nawet tego nie kupuj bo raz,że ceny są wzięte z d..y a dwa,elektronika tj potencjometry,mikrostyki itp elementy nie są tam wieczne i będą na 100% zużyte a tego nie wymienisz jak np potencjometry bo są nie dostępne takie i zostaniesz z wadliwym sprzętem który działać będzie ale nie poprawnie.Stare tego typu kierownice są podpicowane dla sprzedaży jak smarowanie potencjometrów itp,po kilku próbach zabawy zobaczysz jak wskaźniki pracują nie równo.

 

Jak chcesz kupić używaną kierownicę to od dwóch ostatnich modeli.

Link to post
Share on other sites

Od dwóch ostatnich modeli, tzn? Bardzo mi zależy na trzymaniu się budżetu ok. 300zł, kierownicy nie będę dużo używać, raczej okazjonalnie (miesiąc grania, później pewnie miesiąc leżenia, znów miesiąc grania) - nie mam zbyt dużo czasu na granie, więc wydawanie kilkuset złotych to dla mnie marnowanie pieniędzy..

 

Logitech Driving Force GT Nawet tego nie kupuj bo raz,że ceny są wzięte z d..y a dwa,elektronika tj potencjometry,mikrostyki itp elementy nie są tam wieczne i będą na 100% zużyte a tego nie wymienisz jak np potencjometry bo są nie dostępne takie i zostaniesz z wadliwym sprzętem który działać będzie ale nie poprawnie.Stare tego typu kierownice są podpicowane dla sprzedaży jak smarowanie potencjometrów itp,po kilku próbach zabawy zobaczysz jak wskaźniki pracują nie równo.

 

Jak chcesz kupić używaną kierownicę to od dwóch ostatnich modeli.

Link to post
Share on other sites

Jak już pisałem, potrzebuję kierownicy do okazjonalnej gry, więc nie muszę kupować 'mega kocura', o którym ciągle próbujesz wspominać, po co zatem wydawać tysiąc lub więcej PLN? Póki co zainteresowały mnie propozycje poprzedników, może ktoś jeszcze coś zaproponuje w podobnym przedziale cenowym.

 

Kiedyś miałem kierownicę manty, każdy mówił że to syf, a ja się świetnie bawiłem. Chcę po prostu kółko do jakiejś tam symulacji, nie profesjonalnej kierownicy do spędzania całych dni przed monitorem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...