Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem ze Steam

Steam Problem

Najlepsza odpowiedź Bwoah31, 15 wrzesień 2019 - 23:13

D:\Games, tak jak wcześniej, ale to nie ma znaczenia jak instaluję tam gdzie chciał steam jest to samo. Myślę, że to problem z jakimś uprawnieniami które musi posiadać steam a ich nie ma.

Problem rozwiązany po kontakcie z supportem Steam. Musiałem zmienić wersje steama na tą w wersji beta "Steam Beta Update" w ustawieniach w zakładce konto.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bwoah31

Bwoah31
  • Amator

• 27 postów

Napisano 14 wrzesień 2019 - 20:34

Witam,

Po formacie komputera mam problem ze steamem. Kiedy instaluję grę nie tworzy się ikona na pulpicie. Gdy próbuję ją stworzyć pojawia mi się komunikat, że "Nie udało się stworzyć skrótu. Skrót tej gry najprawdopodobniej znajduję się już na pulpicie." Oprócz tego w CS:GO pojawia mi się komunikat, że "system vac nie mógł zweryfikować twojej sesji gry". Wszystko wraca do normy i działa kiedy uruchomię aplikacje (steam) jako administrator, lecz wolałbym żeby wszystko działało bez tego.

Pozdrawiam 

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10387 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 14 wrzesień 2019 - 21:43

Marna to pomoc, ale ponieważ system jest po formacie, to pewnie gdzieś w ustawieniach systemu. Pewnie jest to związane z logowaniem do systemu. Ustaw siebie jako administratora...

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#3 Bwoah31

Bwoah31
  • Autor tematu
  • Amator

• 27 postów

Napisano 14 wrzesień 2019 - 21:49

Jestem jako administrator 

• 0

#4 chrisplbw

chrisplbw
  • Nałogowiec

• 1542 postów

Napisano 15 wrzesień 2019 - 08:13

W ustawienia klienta Steam masz ustawione katalog do gier, taki jak przed formatem.?

Gdzie instalowałeś gry ze Steam w C:\Program Files czy np. w D:\Gry?

• 0

AMD FX8350 4.0GHz@4.7GHz, Gigabyte GA990FXA-UD5, Gigabyte G1 RX470 4GB, Kingston HyperX Beast 1888 2x4 GB, Scythe Mugen 2 rev. B (Enermax TB Silence UCTB12P x2)+Gelid Extreme, Corsair RM550x 550W 80+Gold, Zalman Z11 Plus,  WD Blue 1TB, Lepa by Enermax BQL.Quiet PWM Bluex2. Motospeed V30, P10 Lite

#5 Bwoah31

Bwoah31
  • Autor tematu
  • Amator

• 27 postów

Napisano 15 wrzesień 2019 - 23:13   Najlepsza odpowiedź

D:\Games, tak jak wcześniej, ale to nie ma znaczenia jak instaluję tam gdzie chciał steam jest to samo. Myślę, że to problem z jakimś uprawnieniami które musi posiadać steam a ich nie ma.

Problem rozwiązany po kontakcie z supportem Steam. Musiałem zmienić wersje steama na tą w wersji beta "Steam Beta Update" w ustawieniach w zakładce konto.

Użytkownik Bwoah31 edytował ten post 15 wrzesień 2019 - 23:13

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych