Skocz do zawartości

Telefon za około 1000zł dla kobiety


Recommended Posts

Dobry wieczór

 

Proszę o doradzenie, jaki telefon polecić kobiecie za około 1000zł (jej pieniądze więc raczej nie będzie zmiany budżetu). Niestety dopiero co odnowiła abonament, więc pewnie trzeba kupić osobno, choć jeszcze się dopytam o warunki. 

 

- Najmniejszy jak się da (obecnie ma LG L90 co ma 131.55 wysokości)

- Czarny (mało rzucający się w oczy)

- Głównie do telefonów, SMS-ów, przeglądanie internetu i zdjęć sporadycznie. 

- Wydajność nie jest wymagana, ale ekran powinien być czytelny, a CPU energooszczędne jak się da. 

 

Moje propozycje. 

Samsung A40 ze względu na małe rozmiary 144,4mm wysokości.  

patrzyłem też za iphonem SE, ale albo niedostępny, albo cena kilkaset zł ponad budżetem. 

 

pozdrawiam 

 

kokosnh 

Link to post
Share on other sites

Dobry wieczór

 

Proszę o doradzenie, jaki telefon polecić kobiecie za około 1000zł (jej pieniądze więc raczej nie będzie zmiany budżetu). Niestety dopiero co odnowiła abonament, więc pewnie trzeba kupić osobno, choć jeszcze się dopytam o warunki. 

 

- Najmniejszy jak się da (obecnie ma LG L90 co ma 131.55 wysokości)

- Czarny (mało rzucający się w oczy)

- Głównie do telefonów, SMS-ów, przeglądanie internetu i zdjęć sporadycznie. 

- Wydajność nie jest wymagana, ale ekran powinien być czytelny, a CPU energooszczędne jak się da. 

 

Moje propozycje. 

Samsung A40 ze względu na małe rozmiary 144,4mm wysokości.  

patrzyłem też za iphonem SE, ale albo niedostępny, albo cena kilkaset zł ponad budżetem. 

 

pozdrawiam 

 

kokosnh 

 

Wiem że tel na rynku jest od groma,ja swojej sprezentowałem nie dawno iPhone 7 Plus i jest mega zadowolona z racji że 7 jest mniejsza dołóż jej do 7 jak kochasz ;)

Edytowane przez były69
Link to post
Share on other sites

własnie będę unikać allegro, zwłaszcza przy kupowaniu apple. 

iphone 7, jak Xperia XZ2 Compact, też ponad budżet. 

 

Może doprecyzuje, telefon dla ciotki ~60 lat... Na serio moc nie jest potrzebna, ważne aby interfejs się nie wieszał. 

Link to post
Share on other sites

Chyba sobie żartujesz. Niby jak ciotka odpali internet albo sprawdzi wiadomości z malutkiego 2" wyświetlacza? 

 

 

Najmniejszy jak się da

 

ekran powinien być czytelny,

Wybierz jedno. Mały telefon nie będzie miał czytelnego wyświetlacza.

 

Jedyne co mi przychodzi do głowy to właśnie Iphone SE, Xperie z serii compact (Z5, X, XZ1) lub Galaxy A3 ale cięzko o nowe w rozsądnej cenie,

Link to post
Share on other sites

Wszystko inne co wiedziałem, to albo kafelki ponad 150mm, albo są ponad budżet. 

Wiem że A40 jest mało opłacalny, ale nie widzę zbytnio dobrej alternatywy. A tylko nówki wchodzą w grę. 

W pracy kilku znajomych z działu ostatnio dostało A40, będę musiał się ich spytać jak to działa. 

 

Ps. LG G6 odpada ze względu na słaby głośnik słuchawki (miałem nieszczęście kilkukrotnie rozmawiać z ludźmi dzwoniąc z G6). Zresztą obecnie trudno zdobyć go w cenie 999zł

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...