Skocz do zawartości

Komputer i7 4790k gtx 1070


Recommended Posts

Witam

 

Mam do sprzedania komputer stacjonarny z procesorem i7 4790k i grafiką msi gtx 1070

 

Więcej informacji w ofercie na allegro w poniższym linku

 

allegro.pl/oferta/komputer-i7-4790k-gtx-1070-ssd-240-8476164035

 

Istnieje możliwość rozsądnej negocjacji ceny.

 

W razie konieczności proszę o kontakt

 

Moderację proszę o wyrozumiałość, zdjęcie oferowanego przedmiotu razem z nick z profilu wrzucę po powrocie z pracy :)

Edytowane przez juras123
Link to post
Share on other sites

Załączam opis z allegro


Przedmiotem sprzedaży jest komputer stacjonarny wyposażony w procesor 4 generacji i7 4790K  chłodzony przez radiator i 120mm wentylator, kartę graficzną GTX 1070 MSI 8GB GDDR 5, 8 GB RAM DDR3. Ponadto został wyposażony w kartę wifi TP-link z 3 antenami umożliwiającą pracę z sieciami 2,4 GHz jak i 5 GHz. Podstawą komputera jest płyta główna MSI Z97 Gaming 7. 2 dyski SSD połączone w raid dającą łączną pojemność 240 GB. Całość zasila Corsair RM850 z modularnym okablowaniem. Komputer posiada nagrywarkę DVD i jest na nim zainstalowany windows 7 Professional  64 bit. Podzespoły zamknięte są w obudowie Aero Coll z dodatkowym 120 mm wentylatorem i możliwością zamontowania 2 na górze obudowy.


Na procesor i kartę graficzną powinna być jeszcze gwarancja, ustalę to i załączę w godzinach wieczornych.


Pozdrawiam 


Link to post
Share on other sites

Drodzy forumowicze być może wyceniłem komputer trochę nad wyrost, sugerując się cenami na alledrogo.

 

To ciekawe liczyłeś jak mnie wyszło góra 2700.

Link to post
Share on other sites

Pełna specyfikacja komputera

 

Procesor intel i7 4790k - gwarancja do lutego 2020 roku

Karta graficzna MSI GTX 1070 8GB GDDR 5 Gaming X - bez gwarancji

Płyta główna MSI Z97 Gaming 7 - bez gwarancji

Pamięć Ram - 2 x 4 GB DDR 3 Hyper X Black 1600 Mhz - wieczysta gwarancja

Dyski twarde - 2 x Samsung 840 evo 120 GB - bez gwarancji

Zasilacz - Corsair RM 850 - gwarancja do stycznia 2020 roku

Obudowa PGS  VS-9 - wyposażona dodatkowo w 2 porty usb 3.0 i esata -  bez gwarancji

Karta Wi-Fi Tp Link T9E AC 1900 - bez gwarancji

Chłodzenie procesora - Arctic Cooling Freezer Xtreame rev.2 - bez gwarancji

Napęd dvd - Samsung Super Writermaster - bez gwarancji

Koszyk icy dock na 2 dyski ssd - bez gwarancji

System operacyjny Windows 7 64-bit oryginalny z licencją

 

Nowa cena 3700 do negocjacji ( wysyłka w cenie )

Link to post
Share on other sites

To i tak dobrze sprzedałeś bo nowy zestaw na r5 2600 i gtx 1660 16gb ram kosztuje 2800. Taki zestaw mamy w naszym dziale w polecanych zestawach na sierpień. Stare i7 to tylko na części można sprzedać, albo trafić na niedorozwiniętego klienta co czasem się trafia.

Link to post
Share on other sites

To i tak dobrze sprzedałeś bo nowy zestaw na r5 2600 i gtx 1660 16gb ram kosztuje 2800. Taki zestaw mamy w naszym dziale w polecanych zestawach na sierpień. Stare i7 to tylko na części można sprzedać, albo trafić na niedorozwiniętego klienta co czasem się trafia.

Ale ja miałem dodatkowo dyski warte ok. 400zł.+zasilacza za ok250zł.(corsair RM 650W)+fajną obudowę +chłodziwo za 100zł.+3 wentylatory dokupione+myszka za 50zł.

 

A Ryzen 2600 jest fajny,dawał radę z GTX 1070

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za szczere uwagi.

Być może moja subiektywna wycena wzięła się z sentymentu do tego komputera.

Sporo czasu zajęły mi modyfikacje do moich potrzeb. A są one niewidoczne na pierwszy rzut oka.

Prosił bym kolegów z forum o wycenę poszczególnych podzespołów.

Nie ukrywam że jeżeli nie sprzeda się w całości to będę zmuszony sprzedać go na części.

Pozdrawiam

 

Nowa cena 3450 zł

 

Koszt wysyłki po mojej stronie

Edytowane przez juras123
Link to post
Share on other sites

Sprawa jest prosta: powyżej cen z allegro to Ci nigdy nie zejdzie. Ludzie mają takie podejście, że w zestawie ma być taniej. Zobacz po ile latają na allegro poszczególne podzespoły, odejmij 10% za zestaw i masz kwotę.

Link to post
Share on other sites

Sprawa jest prosta: powyżej cen z allegro to Ci nigdy nie zejdzie. Ludzie mają takie podejście, że w zestawie ma być taniej. Zobacz po ile latają na allegro poszczególne podzespoły, odejmij 10% za zestaw i masz kwotę.

 

To po 1

 

A po 2 lepiej dla sprzedającego  jak i kupującego,1 pozbywa się całości a 2 kupuje gotowego kompa

 

Sam wolałem sprzedać w całości nieco taniej niż wszytko rozkładać na części pierwsze

 

Wystaw na  OLX może akurat się ktoś trafi ale cena nie może być z kosmosu(jak w 1 poście) tylko taka jak pisał @Rebelmind

Link to post
Share on other sites

Z tym olx'em to nie takie głupie. Jest sporo ludzi którzy szukają na olx sprzętu w okolicy. Paradoksalnie czasami można lepsze pieniądze dostać niż na allegro przez wysyłkę, bo po pierwsze nie kroją prowizji, a po drugie niejeden woli dać 100 więcej a mieć możliwość sprawdzenia sprzętu przed kupnem na miejscu. 

 

 

Tak czy siak cena zawyżona. Ja bym na twoim miejscu próbował wystawić CPU oddzielnie, równolegle z zestawem, bo mają na allegro cenę z kosmosu i może znajdzie się chętny. Liczyć na to, że ktoś kupując używany sprzęt wyłoży takie siano na 4790k to jak liczyć na głupiego w sytuacji kiedy można mieć nowego ryzena 2600 za 500zł. To już nie te czasy kiedy na DDR4 trzeba było szykować 900zł i jeszcze jako tako opłacało się pakować w stare platformy.

Link to post
Share on other sites

Idąc za waszą radą wystawiłem komputer również na OLX. Cenę pozostawiłem z możliwością negocjacji. Poczekam na rozwój wydarzeń. Dziękuję za uwagi i pozdrawiam


 

Nowa cena 3000 zł do negocjacji

 

Koszt wysyłki po mojej stronie


Nowa cena 2850 zł
wysyłka dla użytkowników forum w cenie Edytowane przez juras123
Link to post
Share on other sites

Chętny na grafike.Podaj cene

Grafikę mogę sprzedać za 900 zł + koszt wysyłki, jeśli jesteś zainteresowany to wystawię ją na allegro. Ewentualnie poza allegro to koszt wysyłki ja pokryję.

Posiadam oryginalne pudełko do tej karty i komplet akcesoriów dołączony przez producenta.

Pozdrawiam

No to może na dysk był bym chętny jak nie będzie droższy niż nowy ;)

 

A i jeszcze ewentualnie ram.

Na chwilę obecną nie mogę sprzedać jeszcze dysków ani pamięci ram. Wszystkie dane z komputera muszę zgrać puki jeszcze jest kompletny. Jeśli już to zrobię to wystawię części.

Pozdrawiam

Przyszedł czas żeby w końcu sprzedać komputer na części

Na pierwszy ogień idzie karta graficzna Msi Geforce GTX 1070 Gaming X 8 Gb Gddr5

 

Wystawiłem kartę na licytacji bez ceny minimalnej.

Zainteresowanych zapraszam do wzięcia w niej udziału.

 

https://allegro.pl/oferta/msi-geforce-gtx-1070-8gb-ddr5-gaming-x-8537799385

 

Pozdrawiam serdecznie

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...