Skocz do zawartości

Sprzedaż komputera PC, laptopa oraz monitora


Recommended Posts

Cześć,

 

w związku z tym, że od października zaczynam studia myślę o przesiadce z PC'ta na laptopa. Nie jestem graczem i nie wymagam wielkiej wydajności, a laptop + stacja dokująca to zawsze większa mobilność i jeden ekran więcej :)

 

Aktualny sprzęt który posiadam to:

Komputer PC:

- Płyta główna: ASRock Z170 Gaming K4
- Procesor: Intel Core i5 6600K (nigdy nie był podkręcany)
- Chłodzenie: Thermalright Macho rev. B
- Pamięć RAM: 2x4GB Patriot Viper Elite DDR4 3000MHz
- Dysk SSD: GOODRAM Iridium PRO 240GB
- Zasilacz: Cooler Master V550S
- Obudowa: SilentiumPC PAX M70
- Nagrywarka: LG GH24NSD1
 
Komputer w 100% sprawny, regularnie czyszczony, posiadam wszystkie pudełka i dowody zakupu.
 
Laptop DELL Latitude E7240:
- Procesor: Intel Core i7 4600U
- Pamięć RAM: 2x4GB
- Dysk SSD: SK Hynix 128GB
- Dodatkowo: Bluetooth, czytnik kart SIM
 
Jestem drugim właścicielem od roku. Dwa miesiące temu został oddany do przeglądu, gdzie został wyczyszczony, wymieniono termopady i pastę termoprzewodzącą. Miał problem z wentylatorem (uszkodzone łożysko), który został wymieniony na nowy.
 
Monitor EIZO Foris FS2333
 
Miejsca skupów proponują kolejno ~1000zł, ~500zł, ~250zł, co wydaje mi się dosyć niską ceną, ale wiadomo, że oni również muszą na tym zarobić.
 
Laptop i monitor mogą teoretycznie zostać, ale z upływem czasu chciałbym wymienić monitor na większy, a laptopa na coś nowszego. Największy problem pewnie będzie ze sprzedażą komputera. Gdzie go sprzedać, za ile?
 
Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt :)
 
 
EDIT: Najmocniej przepraszam za pomylenie działu i proszę o przeniesienie do "Sprzedam"
Edytowane przez samoloth
Link to post
Share on other sites

Za tego PCta aż tak złej ceny nie dali, jakieś 80% wartości. Laptop w sumie też bez tragedii, na 12.5 cala nie ma zbyt wielkiego popytu.

 

Sądziłem że za PC będzie warty przynajmniej około 1500 złotych. Opłaca się go sprzedać za ten 1000? 

Edytowane przez samoloth
Link to post
Share on other sites

Jeśli ma się znaleźć w dziale sprzedam, to proszę dostosować się do poniższego punktu:

 

Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...