Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawka czy zestaw głośnomówiący do samochodu?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kam_kuch

kam_kuch
  • Dyskutant

• 182 postów

Napisano 08 wrzesień 2019 - 15:02

Drodzy Forumowicze

Mam do wydania +/- 450 zł. na coś co pozwoli mi w sposób bezpieczny i bezproblemowy rozmawiać w trakcie jazdy i tu w sumie kończą się moje pomysły. Nie wiem na co się zdecydować czy na słuchawkę czy na zestaw głośnomówiący. Zależy mi na jak większej wygodzie użytkowania i jako że jeżdżę samochodem z silnikiem diesla dźwięk musi być bardzo dobrze słyszalny.

Bardzo proszę o pomoc w decyzji i podanie jakiś produktów w ww. cenie.

Pozdrawiam

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10319 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 08 wrzesień 2019 - 22:54

Jako pieszy, wolę żebyś nie gadał przez telefon jak prowadzisz. Jeśli już, to głośno mówiący a nie słuchawka, która może zmylić dochodzący z zewnątrz dźwięk (np. klakson)...

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#3 Kathevir

Kathevir
  • Bywalec

• 109 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 13 wrzesień 2019 - 12:36

Ja jednak polecam słuchawkę. Miałem przez chwilę zestaw głośnomówiący (jakiś xblitz) ale mnie denerwował, w ogóle nie podeszłami opcja słyszenia rozmówcy w całym samochodzie (i na zewnątrz). Przerzuciłem się na takie coś https://www.x-kom.pl...usb-czarny.html i nie mam zamiaru wymieniać. No chyba że padnie szybko :D

• 0

:!:    meh.    :!:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych