Skocz do zawartości

Laptop ten sam w róznych sklepach


Recommended Posts

Witam, planuję na dniach kupno laptopa do grafiki 2D. Po zastanowieniu mój wybór padł na Asus Vivobook Pro 15. W X-komie przez chwilę laptop ten był dostępny w bardzo dobrej cenie 3400zł, obecnie kosztuje tam 3700zł ale znalazłem ten sam za 150zł mniej w media markt dodatkowo wyposażony w Windows 10. Tylko właśnie czy to na pewno te same modele? W nazwie wszystko się zgadza ale już w opisie są drobne różnice. Na przykład w tym oferowanym przez X-kom jest informacja o częściach montażowych na dysk HDD oraz maksymalną obsługiwaną pamięć RAM w wysokości 32 GB podczas gdy w tym z media markt nie ma informacji o częściach montażowych i piszą, że maksymalna obsługiwana pamięć to 16 GB. Również mam obawy co do dysku SSD. W ofercie X-kom pisze, że jest to SSD M.2 podczas gdy w media markt brakuje takie informacji a jak wiadomo SSD SSD nierówny. Ogólnie mam swój system więc nie zależy mi tak bardzo na nim ale gdyby był to moją licencję oddałbym rodzicom, którzy siedzą jeszcze na starym Windowsie XP ale planują się przerzucić na nowy.

Linki do obu ofert:

 

https://www.x-kom.pl/p/494453-notebook-laptop-156-asus-vivobook-pro-15-n580gd-i7-8750h-8gb-256.html

https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/laptop-asus-vivobook-pro-15-n580gd-e4068t-i7-8750h-8gb-256gb-ssd-gtx1050-win10h-zloty

 

Co myślicie? To te same komputery tylko Media markt coś pokręcił w informacjach? Czy jednak bezpieczniej i lepiej brać w X-komie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...