Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

PRIME-X370-PRO 2 usb zepsute z przodu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 seebaa

seebaa
  • Amator

• 67 postów

Napisano 07 wrzesień 2019 - 19:40

siemka otoz, nie chcialo mi sie wstawac z fotela, i chcialem podpiac sluchaawki pod usb c, obok mam dwa porty usb 3.0, i niechcacy ta koncowke z usb typu c do usb 3.0 i jakies zwarcie poszlo czy cos xD, i teraz tak sadze ze poszly jakies kondesatory na plycie, co teraz zrobic, jakies sugestie? ;P , ahh te lenistwo XD

• 0

#2 Rebelmind

Rebelmind
  • Czerwonoarmista

• 4210 postów
  • Miejscowość:Geteborg

Napisano 07 wrzesień 2019 - 20:46

Primo: pokaż proszę zdjęcia tych kondensatorów.

Secundo: jaśniej musisz problem opisać, bo tylko z tytułu wnioskuję, że masz problem z przednim portem USB. Jeżeli tak to uszkodzeniu uległ element obudowy a nie sekcja front panel na płycie.
  • 0

| 3700x | Asus C7h Wifi | 2x8 GB 3600 cl16 | Intel 600p 512GB | Rvii LC | Win 10 |

#3 seebaa

seebaa
  • Autor tematu
  • Amator

• 67 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 00:57

nie wiem co poszlo na plycie wszystko elegancko jest nic nie widac ani nie smierdzi, ale tylko te porty z przodu poszly, jutro przeczytam dokumentacje plyty bardziej sie przyjze itp 

ale mysle ze jak poszlo spiecie przez przednie usb do plyty i wysadzilo cos w plycie do przednich portow

i dalej nie wiem co zrobic, te 2 usb co sa sa podpieta dlugim kablem do plyty glownej i tam pewnie ta wtyczka wysiadla wiecie, i du*a moze jakis bezpiecznik jest czy cus? ktos cos wie?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych