Skocz do zawartości

34GK950G-B czy 34GK950F-B


Recommended Posts

Witam przymierzam się do zakupu danego monitora(od niego zaczynam potem mam zamiar kupić rtx 2080ti), jednak w tym momencie moja wiedza nie pozwala stwierdzić jasno czy opłaca mi się dopłacać do danego monitora z G-sync, trochę poczytałem i teoretycznie możliwe jest włączenie tej funkcji na modelu tańszym o 600 zł z freesync(F-B). Dlatego udałem się tutaj aby zaciągnąć wiedzy od fachowców, co moglibyście mi doradzić :) Z góry dziękuję za pomoc 

Link to post
Share on other sites

Na oficjalnej liście póki co go nie widać. :/https://www.nvidia.com/en-us/geforce/products/g-sync-monitors/specs/

Najlepiej gdyby się wypowiedział ktoś, komu udało się włączyć ta opcję i faktycznie jest w stanie potwierdzić działanie na 100%.

Ja również wymianę sprzętu zacząłem od monitora i przy wymianie budy będę szedł na 100% w rtx-a, więc wolałem nie ryzykować, czy będzie kompatybilne, czy nie, i biorąc taki duży i drogi monitor wolałem mieć pewność, że będzie to wszystko działało jak trzeba i wziąłem jednak monitor z gsync.

Większość zapewne powie, że bez sensu przepłacać, ale jednak poczytać też można o nie do końca pełnej kompatybilności i że występują problemy z migotaniem czy przekłamaniami obrazu. Minęło już trochę czasu, a jednak lista kompatybilnych monitorów nie jest zbyt długa i widocznie problematyczne jest przystosowanie sterowników do pełnej zgodności. :(

Link to post
Share on other sites

Szukaj po zagranicznych forach. Jak szukałem dla siebie to pamiętam, że pisali o tym modelu sporo i że niby bez problemu na wersji F odpalali gsynca i  że faktycznie niby jest lepszy parametrami od wersji gsync. Zawsze można zwrócić. Szczerze mówiąc jeśli jesteś zdecydowany na ten model i kupujesz przez net to brałbym bez zastanowienia chyba, jest czas na testy i zwrot jak coś. Poza tym w tym modelu chyba bardziej blb bym się obawiał niż kompatybilności z gsync.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...