Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Panowie
Potrzebuje zestaw do 1500zł  do gier, znajomy mnie poprosił żebym jego synowi złożył kompa a ja już dawno nie śledziłem nowinek ani nie orientuje się co jest teraz dobre no i budżet nie za wielki. Wdzięczny będę za pomoc :) 
 

  • Zastosowanie komputera :Gry
  • Maksymalna kwota :1500zł ( ale coś wspominali że może 1700zł )
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? :po 10 września (WYPŁATA :D
  • Których części potrzebuję :Buda
  • Czy będę podkręcać sprzęt? :Nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : 2x 1080p
  • Specjalne wymagania : Nowy i żeby części były z jakiegoś sklepu internetowego typu x-kom
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : dysk ssd stary kingstona ale myślę, że nowy potrzebuje bo nie wiadomo ile tamten pochodzi.
  • Własna propozycja zestawu : Brak
  • Inne :
Edytowane przez lolekw660i
Link to post
Share on other sites

To tym bardziej używki jak nie dba...

Wydaje mi się że lepiej nówki bo jak coś narobi to zostanie gwarancja :D 

 

@Artok 

 

Całkiem fajny zestaw, z pewnością jemu wystarczy a dysk na razie włoży swój ssd 120gb a za jakiś czas na urodziny lub odłoży sobie pieniądze i dokupi większy dysk. 

Przedstawiłem znajomemu ten zestaw i raczej jutro już zamówią.

Dzięki za pomoc i temat można zamknąć.

Edytowane przez lolekw660i
Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się że lepiej nówki bo jak coś narobi to zostanie gwarancja :D 

 

@Artok 

 

Całkiem fajny zestaw, z pewnością jemu wystarczy a dysk na razie włoży swój ssd 120gb a za jakiś czas na urodziny lub odłoży sobie pieniądze i dokupi większy dysk. 

Przedstawiłem znajomemu ten zestaw i raczej jutro już zamówią.

Dzięki za pomoc i temat można zamknąć.

 

Tylko jak kupujesz w jednej kości to ram będzie wolniejszy więc albo zamień na 2x4 gb albo musi młody dokupić kolejne 8 gb za jakiś czas(około 180 zł wyjdzie)A ssd to na spokojnie dokupi pózniej 256 gb(około 140 zł) i mu wystarczy do szczęścia taki zestaw.

Link to post
Share on other sites

Z czasem sobie młody dołoży więcej ramu i pojemniejszy dysk ale na ta chwile i tak znajomy mówił że trochę i tak już naciągnął budżet :D ram i dysk nie jest drogi a co raz bliżej do świąt wiec pewnie na święta dostanie kolejnego upgrada :D 

Link to post
Share on other sites

Z czasem sobie młody dołoży więcej ramu i pojemniejszy dysk ale na ta chwile i tak znajomy mówił że trochę i tak już naciągnął budżet :D ram i dysk nie jest drogi a co raz bliżej do świąt wiec pewnie na święta dostanie kolejnego upgrada :D

 

Skoro tak to opcja z APU wydaje się dośc sensowna - looknij.

 

https://www.youtube.com/watch?v=1YRKOoreDqg

 
w takim wypadku nie żadne elementum 350W, Vero M2/L2 600W
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...