Skocz do zawartości

Sprzedam zestaw (lub osobno) i5 4460, Z97 PCMate, 2x4GB Ballistix DDR3, Zalman Z3(+PSU)


Recommended Posts

Dzień dobry,

 

Do sprzedania mam zestaw taki jak w tytule. Całość jeszcze do zeszłego tygodnia służyła mi jako podstawowy komputer do pracy i gier (bez zew. karty graficznej odpalał nawet CS:GO), ale nadeszła pora na małą zmianę.

Procesor nie pracował pod dużymi obciążeniami, posiada boxowe chłodzenie. Płyta główna działała przez cały czas bez zarzutów, tak samo jak RAM. Obudowa nie jest w żaden sposób uszkodzona, posiada wszystko co było w zestawie + zostawiam w niej świetny zasilacz, z którym przez 5 lat nie było żadnych problemów oraz prawie w ogóle nieużywany napęd DVD Samsunga.
Całość, przed sprzedażą, starałem się dokładnie wyczyścić, więc nie trafisz na totalnie zakurzony komputer.

 

https://photos.app.goo.gl/yQd3So4WvahKNsN86

i5 4460 - 200zł
Z97 PC Mate - 100zł
2x4GB Ballistix Sport CL9 1600MHz DDR3 - 150zł
Zalman Z3 + zasilacz be quiet! Pure Power L7 530W + napęd DVD - 120zł

 

Cały zestaw - 550zł

 

Zależy mi na szybkiej sprzedaży, dlatego możemy negocjować ceny w granicach zdrowego rozsądku.
Jeśli ktoś decyduję się na cały zestaw, to tylko odbiór osobisty na terenie Katowic i okolicznych miast. Ewentualna wysyłka dodatkowo płatna.

 

Oczywiście całość dla pewności mogę wrzucić na allegro/olx. W przypadku allegro do ostatecznej kwoty doliczam prowizję dla allegro.

Edytowane przez Bluuu
Link to post
Share on other sites

2) Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...