Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Taktowanie Ryzen 2600X

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 DcX82

DcX82
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 176 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 07:28

Czyli jednym słowem wszystko w porządku. Włączyłem wentylatory na max w budzie i temperatury są ok. A tak przy okazji jaką macie krzywą dla wentylatora procka?

• 0

#22 pitrek46

pitrek46
  • Bywalec

• 94 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 09:09

Ustaw sobie plan zasilania na zrównoważony, u mnie dzięki temu na pulpicie siedzi sobie spokojnie na obniżonym taktowaniu i dopiero w gierkach dobija wyżej, co prawda ryzen 2700x, ale to żadna różnica pod tym kątem, na maksymalnej wydajności trzymał mi właśnie 4000 na pulpitach teraz siedzi tam na swoim najniższym taktowaniu i nie cuduje ;)

A co do temperatur, no te procki tak mają, że skacza o 10 stopni w górę, przez PBO (Precision Boost Overdrive? czy jak to się tam nazywa)

Ustaw plan zasilania i będziesz mieć spoko taktowanka na pulpicie ;)

• 0

Specs: - Ryzen 7 2700x (Stock) | - MSI B450 Tomahawk | - G.Skill Ripjaws V 3200Mhz (CL15) | - RTX 2080 Gaming X Trio | - Dark Rock Pro 4 | - ARMIS 7 TG RGB | - Samsung 970 EVO | - Silentium PC Supremo FM2 Gold 650W |

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych