Skocz do zawartości

Adapter od Xbox One do windows 7 ?


Recommended Posts

Witam,
Kupiłem dziś Pada xbox one wraz z adapterem lecz adapter nie działa. Kilka godzin się męczyłem żeby coś z tym zrobić , popierałem różne sterowniki lecz nadal nic.
Pad podłączony kablem działa ale nie jestem w stanie podłączyć adaptera .
Ma  ktoś może jakiś sprawdzony sposób jak sobie z tym poradzić ? Po 7 godzinach poddałem się.
Pobrałem jakieś sterowniki i wyglądało że może się udać lecz pod koniec wyskoczył komunikat "Sterownik tego urządzenia może być uszkodzony lub w systemie może być za mało pamięci bądź innych zasobów. (Kod 3)".

Za pomoc będę bardzo wdzięczny 

Link to post
Share on other sites

@TmX2137, musiałbyś mieć starszą wersję adaptera, aby to zadziałało z W7. - Starsza wesja adaptera

Adapter bezprzewodowy Xbox dla systemu Windows 10 został zaprojektowany specjalnie do użycia z systemem Windows 10. Starszy kontroler bezprzewodowy Xbox dla systemu Windows działa z urządzeniami z systemami Windows 10, Windows 8.1 i Windows 7. (Trzeci adapter — adapter Xbox 360 — jest zgodny z systemami Windows 8.1, 8 i 7). Źródło.

Edytowane przez Eftar
Link to post
Share on other sites

Wcześniej miałem  pada do xbox 360 z adapterem ale zalałem adapter  i teraz nie mogłem  znaleźć  nigdzie w sprzedaży więc kupiłem pada do xbox one 

@TmX2137, musiałbyś mieć starszą wersję adaptera, aby to zadziałało z W7. - Starsza wesja adaptera


Czyli muszę zwrócić pada z adapterem bo nie ma szans żeby mi zadziała na windows 7 ? 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...