Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Mysza do IMaca

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jefrej102

Jefrej102
  • Amator

• 62 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 16:20

Witam Poszukuje myszki do imaca ponieważ szlak mnie trafia z tym magic mousem czy każda myszka będzie działać czy są jakieś firmy których myszka działa a innych nie proszę o pomoc bo jak mówie ten magic mouse to dramat.
  • 0

#2 MacPiston

MacPiston
  • Dyskutant

• 249 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 16:27

Z czystej ciekawości - co cię w Magic Mouse denerwuje?  :roll: Zadziałać zadziała każda mysz, niemniej nie będziesz miał od razu gestów itd. - te w zależności od myszy można zbindować.

• 0

Spec:

AMD R7 2700 @4.0, Asus X370-A, 16GB Corsair Vengeance LED @2866, MSI GTX 1080 FE, XFX XTR 550W, CM Q500L

#3 Jefrej102

Jefrej102
  • Autor tematu
  • Amator

• 62 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 16:29

Dziwne umiejscowienie sensora całe życie miałem w rękach normalne myszki i się do nich przyzwyczaiłem a tak sprawia mi problemy wiem że to pewnie kwestia nauki czasu itd ale wolał bym mieć coś pewnego w rękach co będzie mi się podobać bez potrzeby marnowani czasu. Dodatkowo nie zależy mi na gestach lecz na dobre precyzji działania

Użytkownik Jefrej102 edytował ten post 03 wrzesień 2019 - 16:30

• 0

#4 Leminairre

Leminairre
  • Idest Melancholia

• 1278 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 18:05

Bezprzewodowo, bez szczególnych kryteriów, G305.

> https://bit.ly/2XHrcdM

Pod głównymi przyciskami, D2FC-F-7N w wariancie 10 milionów kliknięć - bardzo chrupki i "resposywny" klik, skazą jest ich ponadprzeciętna głośność.

Enkoderem rolki, jest TTC White, wyłącznie poprawny "feeling", mimo wszystko jest to bardziej charakterny enkoder, od zupełnie bezpłciowych enkoderów Kailha.

Mikro-przełącznikiem dla "Mouse3" pod "scrollwheelem", został Tactile, z którym wiąże się problematyczna eksploatacja, opisana w tym wątku:

> https://bit.ly/2wj5cp8

Wersja w schludnym, białym kolorze, wygląda ascetycznie i naprawdę urodziwie.

• 1

Recenzje i tematyka peryferii: test-gear.pl

Ekspert działu:  Klawiatury, myszki i kontrolery

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych