Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Opinia- sharkoon purewriter rgb

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 matekow

matekow
  • Entuzjasta

• 689 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 12:19

Prosiłbym użytkowników tytułowej klawiatury o krótka opinie, najważniejszy aspekt dla mnie to cisza. Na internetech przeglądałem filmiki i wychodzi na to że jest faktycznie cicha. Obecnie posiadam motospeed ck 104 z której jestem zadowolony jednak komputer wylądował w sypialni i jest zbyt głośna. Proszę więc was o pomoc w wyborze klawiatury budżet myślę ok 300zł Mechaniczna ciche przełączniki.
  • 0

#2 zaroowka

zaroowka
  • Wredne Bydlę

• 48 postów
  • Miejscowość:Dzika Północ

Napisano 30 wrzesień 2019 - 13:13

Ja już mam, właśnie testuję - powiem Ci, że jest fajnie, kupiłem wersję na przełącznikach red i...
Serio nieźle, pisze się naprawdę dobrze, nie jest głośno, nie ma klikania (mam inną na blue i z tą jest ciężko w nocy), pracuje bardzo poprawnie.

• 0

...o tempora, o mores...
Debian! Pentax! Habanero! HeadFi!
DIY addict, don't ask, will bite!

#3 matekow

matekow
  • Autor tematu
  • Entuzjasta

• 689 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 18:54

Oo dzięki za info u mnie w okolicy próżno szukać dobrego sklepu co by pomacać różne przełączniki.
  • 0

#4 orleoko

orleoko
  • Amator

• 65 postów

Napisano 01 październik 2019 - 20:04

jeżeli ci się nie śpieszy zawsze możesz zamówić z sieciówki i masz 7 albo 14 dni na oddanie (i chyba w sklepie też możesz jeszcze przetestować przed zakupem) :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych