Skocz do zawartości

Naturalny zamiennik sildenafilu


Recommended Posts

Czy jest jakiś środek, który daje podobne działanie jak sildenafil tyle, że jest bez recepty oraz naturalny? Biorę obecnie sildenafil, wszystko na początku było ok, teraz jednak nie mogę go dalej przyjmować bo mam negatywne odczucia. Boli mnie głowa, twarz mi czerwienieje. Ma to coś współnego z ciśnieniem ( boirę środki na nadciśnienie) Wizytę u lekaza mam dopiero w przyszłym miesiacu. 

Może jest jednak coś bez recepty co również działa?

Link to post
Share on other sites

Jarku teraz taka moda. Leki na wszystko bez recepty, reklama leków o każdej porze dnia i nocy - to się ludzie sami leczą i każdy ekspert od wszystkich chorób się zrobił.

 

@Yelll:

 

Co do ciśnienia, to może warto spróbować naturalnych sposobów. Szczególnie podoba mi się punkt 5 (tylko ja bym go rozszerzył: ... a najlepiej wcale :D)

 

http://diagnosis.pl/8-naturalnych-sposobow-obnizenie-cisnienia-krwi

Edytowane przez Succubus
Link to post
Share on other sites

Niby dobrze powiedziane, all

 

Efekt działania sildenafilu ma nieco związek z działaniem na krew na ciśnienie, dlatego Ci wszystko wzrasta. Nieco inne działanie mają ziołowe środki, które opierają sie na przykład na largininie.One działają bardziej tam na dole ( nie wpływają na cały organizm). Jest sporo polecanych środków.Z doświadczenia mogę polecić cum on i penis complete.

Link to post
Share on other sites

L-arginina – Tribulus terestris – Żeńszeń – Maca – Selen – Cynk – Guarana - skopiowałem z ich strony Wszytko w sieci masz opisane. Zresztą środek jest dopuszczony przez krajowy rejestr farmaceutyczny tak więc myślisz, że dopuściliby do sprzedaży coś co jest szkodliwe? Wszystko na początku dobrze sprawdzają. Zanim zdecydują się sprzedawać. Za to nie polecam zamawiania takich produktów z nieznanych stron w sieci. z uk czy z usa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...