Skocz do zawartości

CS GO MALO FPS


Recommended Posts

Witam, mam w planach kupno monitora 144hz do grania w CS:GO, jednakże wyciągam 120-130 fps, a znajomi o słabszych laptopach wyciągają po 300 :/  Nie ma znaczenia czy ustawie wszytko na LOW czy na High, testowałem różne komendy, różne opcje w Nvidii(ogólnie jakieś podstawowe porady tego typu sobie darujcie, bo sporo poradników przerobiłem). Nie mam pojęcia jak wyciągnąc więcej fps. Dodam jeszcze że w wydajności pokazuje użycie procesora na 40 % .. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

 

ASUS ROG GL553VD Intel I5-7300 HQ , GeForce GTX 1050, 16 gb ram , SSD EVO 970 

Link to post
Share on other sites

w menadżerze zadań użycie grafiki 26% , po drugie kolega z GTX 960M wyciaga 250-300

@edit

a i jeszcze jedno, skoro grafa nie daje rady to dlaczego nic sie nie zmienia bez wzgledu na to czy gram na najnizszych czy najwyzszych ustawieniach? (zarowno w cs jak i w ustawieniach geforce)

Edytowane przez zbyszek1772
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dzien dobry, witam wszystkich, jestem tutaj nowy na forum:) Podepne sie pod ten temat, bo w sumie go dotyczy. Od razu zaznacze, ze jestesm sredni w te klocki... i prosze o pomoc.

 

Od jakiegos czasu mam do dyspozycji sprzet: i9 9900k, msi rtx 2070 armor, corsair vegance lpx 2x32GB 3200, zasilacz 700W no i reszta. Na razie zainstalowana jest 1 gra - Cs go. W trybie full hd w najwyzszych możliwych ustawieniach maksymalna ilosc fps nie przekracza 300, a powinno byc chyba minimum 400,500. Procesor kreci sie wokol 30%, temperatura max 73stC. Karta graficzna 80-90%. Podlaczony monitor jest FHD 60Hz. Gra zainstalowana na ssd m2.

 

Pierwsze, to sprawdzilem pamieci, sa w dual channel, i chodza sztywno na 3200. Potem wziąłem sie za plan zasilania, ustawilem max.

 

Zrobilem troche benchmarkow: geeks3d furmark 6554pkt (109fps), pc mark 10 5232pkt, geekbench openCL 69240pkt Single Core 1303pkt Multi Core Score 8571pkt, Cinebench R20 4727pkt.

 

Prosze o wskazowke, co moze byc nie tak, zemtych fps jest bardzo malo. Z tego co wiem, to chyba CS jest bardzo zalezny od procesora, ewentualnie co zrobic,aby utrzymac minmum 70% na procku w trakcie gry.

 

Dziekuje i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

 A gra nie ma blokady 300fps przypadkiem , którą można zdjąć . Druga sprawa to jak sam widzisz to karta graficzna jest dosyć mocno użytkowana . Spróbuj obniżyć detale na LOW i sprawdź ile będzie fps , obciążenie procesora i karty graficznej .

 

 

Więcej chyba nie będzie. 

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites

A gra nie ma blokady 300fps przypadkiem , którą można zdjąć . Druga sprawa to jak sam widzisz to karta graficzna jest dosyć mocno użytkowana . Spróbuj obniżyć detale na LOW i sprawdź ile będzie fps , obciążenie procesora i karty graficznej .

 

 

Więcej chyba nie będzie.

 

Dzieki za szybka odpowiedz.

 

Faktycznie, chyba CS ma blokade fps, a uścislając nie siega po pełne zasoby procesora w trakcie grania. Ale, po uruchomieniu dema CS Go, w pierwszym pomieszczeniu klatkarz wyskoczył aż do 800fps, a potem wahal sie miedzy 500 a 600 oprócz mgieł. W demo obciazenie i9 skoczyło nawet do 75%,a w czasie gry spi na 20-30% na full hd w max detalach (fps ok 300). Przy dluzszej pracy w ustawieniu stock i9 temperatura wynosi ok 70stopni na 4,7Hz.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...