Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Powerbank - co kupić?

Najlepsza odpowiedź wodego, 31 sierpień 2019 - 20:18

Wytrzymałość w jakim sensie? Na uderzenia? No to jakaś wzmacniana obudowa lub silikonowa osłona.

Mam Xiaomi 20000mAh. W środku są ogniwa 6xPanasonic 3400mAh czyli nie byle co. Gdybym chciał osobno kupować te ogniwa, to by wyszło drożej niż cały power bank.

Tak więc Xiaomi nie oszukuje z pojemnościami i daje wysokiej jakości ogniwa. W tym co wybrałeś jest ogniwo polimerowe.

Ktoś z domowników upuścił power bank na kafelki. Przestał podawać napięcie na wyjścia, ale sam się ładował. Kupiłem samą obudowę na 6 ogniw i przełożyłem. Obudowa kosztowała 5€, więc obudowa + ogniwa wychodzi znacznie drożej niż gotowe urządzenie. Świadczy to o bardzo dobrej cenie gotowego produktu.

O jakość Xiaomi nie masz co się martwić, wiadomo - Xiaomi najlepsze :)

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 helganin

helganin
  • Dyskutant

• 218 postów

Napisano 31 sierpień 2019 - 18:55

Witam,

jaki powerbank jest najlepszy w sensie wytrzymałości i jakości wykonania?

Myślę o takim na przykład: Mi Power Bank 2S 10000mAh kupie coś lepszego?

Ładować będę iPhona SE i Huawei 10 Mate Lite

• 0
Procesor:   Intel I7 4790 4GHz   Płyta główna:   MSI H97 Gaming 3
Chłodzenie:   Scythe MUGEN 2 REV.B
Pamięć:   Crucial Ballistix 4x4GB DDR3 1600MHz CL9
Karta graficzna:   GeForce GTX 1070 GAMING X 8G
Dźwięk:   Asus Xonar DS   Dysk *1:   SSD Crucial MX100 256GB    Dysk *2:  z PS4 Pro  :)
Obudowa:   NZXT H440   Zasilacz:  Cooler Master Real Power M520   Monitor:  Eizo FS2333

#2 wodego

wodego
  • Pasjonat

• 888 postów

Napisano 31 sierpień 2019 - 20:18   Najlepsza odpowiedź

Wytrzymałość w jakim sensie? Na uderzenia? No to jakaś wzmacniana obudowa lub silikonowa osłona.

Mam Xiaomi 20000mAh. W środku są ogniwa 6xPanasonic 3400mAh czyli nie byle co. Gdybym chciał osobno kupować te ogniwa, to by wyszło drożej niż cały power bank.

Tak więc Xiaomi nie oszukuje z pojemnościami i daje wysokiej jakości ogniwa. W tym co wybrałeś jest ogniwo polimerowe.

Ktoś z domowników upuścił power bank na kafelki. Przestał podawać napięcie na wyjścia, ale sam się ładował. Kupiłem samą obudowę na 6 ogniw i przełożyłem. Obudowa kosztowała 5€, więc obudowa + ogniwa wychodzi znacznie drożej niż gotowe urządzenie. Świadczy to o bardzo dobrej cenie gotowego produktu.

O jakość Xiaomi nie masz co się martwić, wiadomo - Xiaomi najlepsze :)

• 0

#3 ifann

ifann
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 04 wrzesień 2019 - 08:47

pierwsze słyszę o tym, żeby ktoś pytał się o wytrzymałość w przypadku powerbanka - chyba, że ktoś przeczuwa, że jego urządzenie będzie często lądowało na ziemi :) Jeśli chodzi o Xiaomi, to rzeczywiście jest to ciekawa opcja. Fajny sprzęt, można dostać całkiem niedrogo, działa szybko i sprawnie

• 0

#4 DcX82

DcX82
  • Gaduła

• 403 postów

Napisano 04 wrzesień 2019 - 12:24

Potwierdzam, Xiaomi robi całkiem niezłe powerbanki 20000mAh. Dodatkowo często są promocje i można je trafić za całkiem przyzwoitą cenę.

• 0

#5 Kathevir

Kathevir
  • Bywalec

• 136 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 30 wrzesień 2019 - 12:31

Ja mam takiego Ankera https://www.x-kom.pl...-pd-czarny.html nie wiem czy to najlepszy na rynku (na pewno nie najtańszy) ale ja jestem mega zadowolony. Adata też robiła całkiem fajne

• 0

:!:    meh.    :!:

#6 Bartek86

Bartek86
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 09 styczeń 2020 - 13:37

osobiście polecam garett power 20. Nie nagrzewa się a szybko ładuje i ma duużą moc poza tym jest wygodny w użyciu.

• 0

#7 helganin

helganin
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 218 postów

Napisano 03 luty 2020 - 19:40

Bartek86 --- już dawno kupiony Mi Power Bank 2S

• 0
Procesor:   Intel I7 4790 4GHz   Płyta główna:   MSI H97 Gaming 3
Chłodzenie:   Scythe MUGEN 2 REV.B
Pamięć:   Crucial Ballistix 4x4GB DDR3 1600MHz CL9
Karta graficzna:   GeForce GTX 1070 GAMING X 8G
Dźwięk:   Asus Xonar DS   Dysk *1:   SSD Crucial MX100 256GB    Dysk *2:  z PS4 Pro  :)
Obudowa:   NZXT H440   Zasilacz:  Cooler Master Real Power M520   Monitor:  Eizo FS2333

#8 Techwish

Techwish
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano wczoraj, 11:48

Cześć! Jeśli nadal szukasz power banków, to chętnie pomożemy w wybraniu najbardziej odpowiedniego. :) Napisz do nas na hello@techwish.pl lub na messengerze. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych