Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Poszukiwany telefon do 1000zł z ARCore

ARCore android

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 maurinko

maurinko
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 27 sierpień 2019 - 21:12

Cześć Wszystkim!

Jestem obecnie na etapie poszukiwania nowego telefonu - obecnie mam Xiaomi Redmi 4X i bardzo go lubię, ale myślę, że najwyższy czas na zmianę :D

Szukam telefonu:
- do 6 cali (ewentualnie minimalnie większego, ale nic powyżej 6,3 cala)
- z dużą baterią (4000mAh lub powyżej) i szybkim ładowaniem
- z jadnym wyświetlaczem dobrej jakości (dodatkowym atutem byłoby hartowane szkło)
- z przyzwoitym aparatem
- dodatkowym plusem byłaby jakakolwiek stabilizacja obrazu podczas nagrywania filmików)
- posiadający ARCore
- system Android
- do 1000zł

Preferowanych marek nie mam.

Jeśli chodzi o miejsce zakupu: dowolne, byle w Polsce xD
Nie widzi mi się kupować telefonu w Chinach ze względu na przypuszczalne problemy przy ew. reklamacji.

Rozważałam zakup Pocophone F1, ale jest trochę powyżej mojego budżetu, poza tym, jeśli byłaby opcja na coś poniżej 6 cali to bym mimo wszysto wolała coś mniejszego.
Myślałam również nad Samsung Galaxy A40, jednakże tu rozczarowuje mnie bateria (3100 mAh) a nie chciałabym ładować telefonu codziennie (dość mocno eksploruję telefon grami oraz aplikacjami).

Czy mogłabym prosić o jakieś propozycje? :)

Pozdrawiam gorąco! ^_^

• 0

#2 mi.37

mi.37
  • Gaduła

• 254 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 08:51

Mysle ze Samsung Galaxy A30, poza ekranem spelnia wszystkie twoje oczekiwania.

• 0

#3 Above

Above
  • Trance Lover

• 94 postów
  • Miejscowość:Jaworzno

Napisano 28 sierpień 2019 - 10:46

Xiaomi Mi A3 poza tym że ma ekran HD to kawał porządnego telefonu . Do tego ma świetną baterię. Szczerze polecam , testowałem go bezpośrednio z Mi 9 Se i nie ustępuję mu aparatami i prędkością działania.

• 0
CPU : E8400@4,1Ghz 1,25V MOBO : AsRock P45TS RAM : Nanya 2x2GB DDR3 1333MHz GPU : Asus HD 4850 512MB @ 740/2100 PSU : Ever Silver 480W HDD : Samsung 1TB F3 CASE : Thermaltake V3

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ARCore, android

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych