Skocz do zawartości

Rozeznanie monitor do wszystkiego.


Recommended Posts

Witam,

Jeżeli ktoś ma chwilę niech poleci jakieś typy monitorów wartych uwagi. Myślałem że taki zakup to nic trudnego podoba mi się z wyglądu to biorę ale zacząłem drążyć temat i szybko sprowadziło mnie na ziemię.

Kupiłem nowe elementy do komputera Ryzen 2600 + Radeon 580 8GB. Stary monitor zaczyna szwankować (LG Flatron W2261VP-PF) więc muszę pomyśleć nad zmianą. 

Nie mam juz tyle czasu na granie ile bym chciał więc monitor raczej potrzebny do wszystkiego. Od czasu do czasu partyjka Wiedźmina 3, Diablo3, Quake live. Net i od czasu do czasu film. Fajerwerków nie potrzebuję więc jakość/cena.

Szukam 24-27".

Cena: do 900zł max (najlepiej mniej)

Z góry dzięki za podrzucenie kilku pomysłów.

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Kupiłem monitor, myślę że powinien wystarczyć do moich potrzeb. Pojawił się natomiast pierwszy problem, nie mogę odpalić filmu na full screen w żadnym programie. Po włączeniu film normalnie odtwarza się w oknie natomiast po włączeniu fullscreen słychać tylko dźwięk obraz robi się czarny,  monitor zaczyna skanować porty (HDMI, DP - jest ogólnie podłączony przez DP) i wszystko w sumie się wiesza.

Ma ktoś pomysł o co chodzi (pewnie jakieś skalowanie i problem z dopasowaniem do 1440p), nie jestem w temacie więc może jest jakieś szybkie rozwiązanie?


Co do czarnego ekranu coś się wysypało z plikami windowsa i sterownikami do AMD. Przywróciłem wcześniejsze wersje i zaczęło działać więc testuje dalej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...