Skocz do zawartości

Monitor do 800,- / gry + odwzorowanie barw / raty 20x0%


Recommended Posts

Szukam monitora jak w temacie. Nie zamykam się na używane/poleasingowe.

Głównie z komputera korzystam do sporadycznego grania oraz do retuszu zdjęć (hobbystycznie/domowo). Co do grania to specyfikacje mojego PC macie w stopce. Nie wykluczam że zmienie kompa całego w nowym roku lub kupię konsolę i podepnę również pod ten monitor. Jeśli chodzi o retusz to zależy mi żeby barwy na zdjęciach były bardzo zbliżone do tych na wydruku. Poniżej wrzucam link do alle-drogo z filtrami już założonymi. Co byście doradzili z tej grupy monitorów na chwilę obecną? Może jakieś propozycje z zewnętrznych sklepów (warunek raty ~20x0%).

 

https://allegro.pl/kategoria/monitory-komputerowe-monitory-260041?stan=nowe&stan=u%C5%BCywane&stan=po%20zwrocie&rodzaj-podswietlania=OLED&rodzaj-podswietlania=LED&rozdzielczosc-natywna-px=1920%20x%201080&rozdzielczosc-natywna-px=2560%20x%201080&rozdzielczosc-natywna-px=2560%20x%201440&powloka-matrycy=matowa&raty-zero=1&order=qd&bmatch=baseline-n-cl-eyesa-bp-ele-1-0-0619&price_to=800

Link to post
Share on other sites

Szanuję za link. Jeśli zależy Tobie na dobrych kolorach to matryca IPS lub VA + dodaj sobie filtr. 

 

W tej cenie jeśli idzie o wygodę używania dobrze, aby miał rozdzielczość FullHD 24". 

 

Jeśli 27" to proponuje WQHD, co oznacza sporo ponad budżet. 

Nie mogę w Allegro znaleźć nic mającego większe odświeżanie (144 Hz, bo tyle dostaniesz z matrycą VA). 

Model o którym myślałem to AOC C24G1 

 

Z tych, które są w Twoim linku osobiście kupiłbym tego LG: 

https://allegro.pl/oferta/monitor-gamingowy-lg-29-29um59a-p-gw-zero-piksel-8188520678 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...