Skocz do zawartości

Tablet dla kobiety (do ~1000zł)


Recommended Posts

Witam, poszukuję tabletu dla swojej kobiety, wymagania:
  • budżet jakim dysponujesz: ok. 1000zł
  • gdzie i jak zamierzasz dokonać zakupu: sklep, za gotówkę
  • wolisz nówkę czy może być używany: nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza (brak)
  • preferowany system mobilny: Android
  • do czego będziesz używać urządzenia: prowadzenie własnej strony/bloga, obróbka zdjęć, facebook, instagram, filmy, itp.
  • najważniejsze wymagania: długi czas pracy, w miarę szybki by nie łapał zwiech, 
  • rodzaj połączenia z internetem: wifi/lte


Refresh, nikt nie jest w stanie pomóc? :(

Link to post
Share on other sites

Jeśli ma być Android to na pewno brałbym pod uwagę Huawei. Niestety Samsung z nowych będzie sporo droższy. 

 

Znalazłem takiego nowego MediaPad T5, patrząc po specyfikacji będzie dawać radę. 

 

Od siebie dodam, że dobrym wyborem byłby też używany iPad Air - w okolicy 1000 zł powinnaś znaleźć sporo ofert w Allegro. In nowszy model - tym lepiej. 

Link to post
Share on other sites

Jak już bym miał wydać 1200 na Samsunga, to bym brał Huawei m5 (bez lite) https://www.amazon.de/Huawei-MediaPad-Tablet-PC-interner-Prozessor/dp/B079S8NYKH/ref=sr_1_3?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=huawei+m5&qid=1567508979&s=gateway&sr=8-3 lub szukał jakiegoś Ipada.

 

Podejdź sobie do jakiegoś mediamarktu i popatrz sobie na ekran w Huawei i Samsungu i zaprezentuj kobiecie, ale najpierw zaklej żółtą karteczką logo producenta na obu tabletach. Niech wtedy zdecyduje.

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Dzień dobry,

Wytłumaczcie mi, proszę, o co chodzi z obecnością lub brakiem modemu LTE w tablecie?

Czy kupując tablet Huawei MediaPad T5 LTE albo Lenovo TAB LTE mogę dokupić do nich numer telefonu (kartę SIM) i wtedy mam dostęp do internetu poza strefami WiFi? Nie potrzebuję zewnętrznego źródła sygnału internetowego?

Dobrze rozumiem?

Pasowałoby mi coś takiego, bo nie mam w domu wifi, a jako źródła internetu używam telefonu-mógłbym przyoszczędzić telefon.

Dziękuję za odpowiedzi  :)

Edytowane przez uppersilesian
Link to post
Share on other sites

Albo zwiększ budżet, albo kup nawet używanego iPada i zaktualizuj do iPadOS - nie ma sobie równych wydajnościowo i funkcjonalnie. Zaznaczam nie jestem fanboyem Apple, taka jest szczera prawda. Za 1000 zł nie kupisz płynnie działającego androida a jabłko już tak..

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...