Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Komputer + monitor do 4000 złotych pod przyszłą rozbudowę

Komputer Monitor 4000 Zestaw Do gier

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 malki

malki
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 19:29

Witam. Proszę was o pomoc, gdyż nie śledzę rynku już od dawna, a na co dzień korzystam z laptopa. Mam zamiar przeznaczyć 4000 złotych na zakup komputera razem z monitorem, zestaw będzie wykorzystywany głównie pod gry. Zdaję sobie sprawę, że z takim budżetem ciężko będzie coś zawojować, dlatego chciałbym mieć opcję rozbudowy w przyszłości, gdy odłożę jakieś kolejne pieniądze. Mam nadzieję, że pomożecie, gdyż w tych sprawach jestem obecnie świeży, nie mam zupełnie rozeznania na rynku, nie orientuję się nawet jakie karty graficzne miały premierę w poprzednim roku. Dziękuję z góry za wszelaką pomoc i rady!
  • 0

#2 kajtek.

kajtek.
  • yyyyyyyy ?

• 31689 postów

Napisano 25 sierpień 2019 - 13:36

Przy dopłacie 200 zł masz już coś całkiem przyzwoitego https://proline.pl/koszyk/3eeda012

Złożenie masz za 1 zł w proline po wpisaniu kod proset. Cena spada poniżej 4200 zł. 

Procesor 6/12 pod OC, 16 GB DDR4 z potencjałem OC, RTX 2060, szkło FullHD 144 Hz VA 1ms, zasilacz na DC-DC, SSD 480 GB.

Teraz kwestia tego kiedy i ile środków może być na przyszłe modernizacje. Jeżeli coś w niedługim czasie, to można pójść w 3600, SSD na NVME, lepszy zasilacz. Wszystko to kosztem GPU. Wtedy za jakiś czas wrzucasz np RTX 2060 Super albo RTX 2070 Super czy coś od AMD. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Komputer, Monitor, 4000, Zestaw, Do gier

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych