Skocz do zawartości

Wybór scieżki rozwoju - mam zagwozdkę


Recommended Posts

Cześć, postaram się krótko i zwięźle, potrzebuję waszej rady. Domyślam się, że to tutaj siedzi najwięcje osób pracujących w branży IT, a to ich rady chciałbym zasięgnąć. 

Od kilku lat pracuje, jako tester manualny, aktualnie mam swoje początki w automatyzacji testów i spoko, bo od zawsze byłem na to nastawiony.
W obecnej firmie miało miejsce parę roszad w ostatnim czasie i tak wyszło, że dostałem propozycję przejęcia pałeczki scrum mastera w moim zespole (dobrze ogarniam jirę i ogólnie dostałem głosy, że "się nadaje"). 


I teraz mam rozkminę w którym pójść kierunku. Zawsze miała być ta automatyzacja, ale z drugiej strony pojawiła się teraz ta furtka pójścia w SU, do tego głosy, że się nadaje, sprawdziłem sobie zarobki i...pomieszało mi się w głowie. Zacząłem się zastanawiać, czy nie spróbować. 

Macie w swoich firmach scrum masterów? może ktoś z Was jest SU? Moglibyście się bliżej wypowiedzieć na temat ich pracy/zarobków? Warto wg. Was tak subiektywnie? 

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Ciężki temat, bo rzeczywiście jest trochę tak, trudno podjąć jest decyzję, nie mając wiedzy, w jakim kierunku to wszystko się potoczy. Fakty są takie, że po ukończeniu szkoły średniej, stajemy na rozdrożu, na którym nie ma drogowskazów. Wybór studiów wydaje się kwestią kluczową, bo to studia zapewniają możliwość wykonywania określonych zawodów.

Poza tym studia to okres licznych przywilejów, darmowej edykacji, służby zdrowia, tańszych biletów np autobusowych czy pociągowych, można zaciągnąć kredyt studencki na preferencyjnych warunkach, poniżej wskaźnika inflacji, czyli darmowy pieniądz czy skorzystąć z darmowego konta bankowego - tutaj przykład: https://www.konto-studenckie.pl/porownanie-kont-studenckich.php

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...