Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Zabezpieczenie danych przed kradzieżą

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tubusek

tubusek
  • Nowicjusz

• 23 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 17:48

Witam.

Otóż planuje wyjechać za granice i chciałbym zabezpieczyć swojego laptopa przed kradzieżą moich danych. Na telefonie wszystko łatwo dało się ogarnąć bo i google i kaspersky oferuje mi zablokowanie i usuniecie lub wylogowanie natomiast laptopa tak zabezpieczyć się nie udało windowsowka stronka pozwala tylko na wylogowanie i zablokowanie a chciałbym żeby w przypadku kradzieży móc usunąć moje dane zarówno z widnowsa jak i z aplikacji w których jestem zalogowany przez google  czy istnieje jakiś program który mi to umożliwi czy jedyne co mogę zrobić bo zabezpieczyć dysk aplikacją do szyfrowania?

• 0

#2 benutzer

benutzer
  • Nałogowiec

• 1507 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 21:54

Jedyna opcja to szyfrowanie. Nie ma innej. Jeśli masz Windowsa 10 Pro, to zaszyfruj Bitlockerem. Jeśli Home to np VeraCryptem. No i ustaw trudne hasło do logowania, ale to chyba oczywiste.

• 0

PC: i7 8700, 32 GB DDR4, Plextor 256M8peGN, 1TB WD Blue, 4TB WD Red, Intel HD Graphics 630

M73 Tiny, X240, R320

NAS: Xpenogoly 6.2.1, Celeron J3455, 4 GB RAM, HDD 1 TB

#3 kokosnh

kokosnh
  • Maniak

• 11093 postów
  • 3DMark 06:24404

Napisano 13 sierpień 2019 - 00:34

Nie tyle trudne co długie i niesłownikowe.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych