Skocz do zawartości

Mało fps w CS:GO na nowym laptopie


Recommended Posts

Witam , wczoraj kupiłem nowy laptop.

Porobiłem wszystkie aktualizacje i ustawienia pod CS..

Laptop i7 9gen gtx 1660ti 16gb ram.

CS:GO ilość fps 30... nic w górę. Rano odpaliłem miałem 30 wylaczyłem i wskoczyło na +/- 300, a teraz stoi na 30 fps.

Co jest? wie ktos jak pomoc ?

Link to post
Share on other sites

Jest jeszcze opcja ze na baterii laptop przelacza sie na zintegrowana grafike intel pomimo wlaczonej wysokiej wydajnosci - na kablu wszystko jest ok bo dziala grafika nvidia.Poszukaj opcji w panelu sterowania nvidii zeby ustawic preferowany procesor nvidia o duzej wydajnosci.

Edytowane przez sebki1
Link to post
Share on other sites

Ogólnie sprawa wygląda tak, że na kablu jest wszystko okey i fps są +/- 300 w grze.

Pytanie mam jeszcze takie, że jak gram laptop jest tak głośny, że masakra. Wiatraki tak dają jakby ktoś suszył włosy suszarką.

Czy tak to będzie wyglądać?

Link to post
Share on other sites

Możesz sobie kupić podkładkę chłodzącą i ustawić krzywe wentylatorów aby go wyciszyć , ale wiele pewnie to nie zmieni . 

 

Serwisuje koledze laptopa niby typowo do grania MSI G coś tam i to 17 calowego ze słabszymi bebechami od Twojego i nie da się tam temperatury opanować . 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Po pierwsze to ogranicz fps'y w grach do hz matrycy w laptopie.

Przykładowo jeżeli twoja matryca w laptopie ma 140 hz, to w konsolce w csie wpisujesz fps_max 140.

Chodzi głównie o to żeby karta i proc nie pracowały na 100% i nie generowały klatek, których nie byś był w stanie zobaczyć.

 

To na pewno przyczyni się do ściszenia i schłodzenia laptopa. Możesz też dokupić jakąś podstawkę chłodząca, tylko pamiętaj żeby miała jeden wielki wentylator zamiast kilku małych.

Możesz również zrobić undervolting, jeżeli wiesz o co chodzi.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...