Skocz do zawartości

Jakie porządne biurko regulowane elektrycznie?


Recommended Posts

Witam,

Przymierzam się do zakupu do pokoju wysokiego 16-latka regulowanego elektrycznie biurka o wymiarach blatu 160x80 cm (do nauki, codziennego użytkowania komputera i grania).

 

Dlaczego regulowana wysokość?

Junior wciąż rośnie (właśnie zmieniliśmy fotel, teraz kolej na zbyt niskie biurko), ma zalecenia rehabilitanta odnośnie częstej zmiany pozycji podczas nauki(tu mógłby od czasu do czasu korzystać z komputera na stojąco), dodatkowo jego biurko jest wykorzystywane przez 2 inne osoby, których wzrost różni się o prawie 30cm.

W IKEA jest cenie poniżej 2000 zł model IDASEN, na który dają 10-letnia gwarancję. Mając możliwość dorobienia dowolnego blatu po kosztach, mógłbym kupić sam mechanizm za około 1500 zł.

 

Decyzja zakupu tego typu biurka już zapadła, natomiast zastanawiam się, czy nie dołożyć do kwoty około 2300 zł i nie kupić jakiegoś profesjonalnego biurka przeznaczonego do biur, licząc na to, iż zastosowany mechanizm i sterowanie będzie bardziej niezawodne i dopracowane.

 

Jakie są Wasze opinie? Ktoś używa?

Znacie jakieś inne firmy, których biurka są dobrej jakości?

 

Ma to być zakup na lata....biurko powinno być bardzo stabilne, mechanizm podnoszenia niezawodny...

Dzięki za wszelkie opinie....

 

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Skylaker
Link to post
Share on other sites

Teoretycznie mógłbyś przejść się do stolarza i podpytać po ile by takowe zrobił (coś jak typek tu zrobił).
Sam się zastanawiałem nad biurkiem z Ikei lata temu, nie było jakieś złe, mechanizm wyglądał na solidny, ale nie można było kupić osobno.  Jednak z powodu przeprowadzki zostawiłem temat, niedawno coś znowu szukałem, to sam mechanizm idzie kupić za ~1000pln tylko no nigdzie nie ma recenzji takowych, jedyne które są to zazwyczaj u Ziemniaka na kanale, ale to często te "popularniejsze" za czym idzie i bardziej kosztowne opcje. 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...