Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Zastanawiam się nad kupnem nowej grafiki do kompa, a konkretnie jednej z nich:
https://www.olx.pl/oferta/gigabyte-gtx-1080ti-gaming-oc-11gb-gwarancja-CID99-IDAD0sZ.html#8eaf190785

 

https://www.olx.pl/oferta/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1080-ti-gaming-x-11gb-CID99-IDAVKWl.html

 

Czym powinienem się kierować przy wyborze tych kart i o co zapytać sprzedającego?

Oczywiście zapytałem obu sprzedających o gwarancję i jeden z nich mi odpowiedział tak na temat gwarancji: Pracowała w komputerze stacjonarnym używanym do projektów graficznych

Karta została kupiona na potrzeby własne w naszej firmie na kartę wystawiam fakturę VAT

Czy powinienem się czegoś obawiać, bo gdy zapytałem go w jakim sklepie została kupiona odpowiedział mi tak:

Na kartę otrzymuje Pan fakturę VAT i jest ona podstawą gwarancji

Napisał również, że karta ma 20 miesięcy gwarancji.

 

Z góry dzięki za wszystkie rady

Link to post
Share on other sites

Nie warto się już pchać w 1080 ti no chyba, że wyrwiesz w naprawdę dobrej cenie.

 

Napisał użytkownik karty za 5000zł

Fakt faktem ja bym targował ze 200 na niej  :menda:

Sam kupiłem za 1500zł i taka cena wydaje się uczciwą.

 

A nie warto to kupować 1070,2070 bo są wolne niestety.

1080ti powinna starczyć na dwa latka i jeszcze opchniesz w dobrej cenie  :D

Link to post
Share on other sites

Pamiętaj, że na 2070 w tych kilku tytułach z RT odpalisz promienie, gdzie programowo na Pascalu będzie o wiele wolniej ;)

Mnie RT nie obchodzi bo wiem ile FPS będę miał...

 

Chcę kupić gtx 1080 ti żeby wykorzystać mój 240 hz monitor

Olej 1080ti bo za 1850zł masz delikatnie wolniejszego 5700xt ale nową. Jednak poczekałbym do premiery niereferentów.

 

relative-performance_1920-1080.png

Niereferencyjne modele niestety będą o 2 stówki droższe, dlatego chcę kupić 1080 ti i uzyskać jeszcze lepszą wydajność za mniejszą cenę.
Link to post
Share on other sites

1080 Ti miałby sens gdybyś go wyrwał za max 1800 pln (moja opinia*), bo za 2000+ tj jest zbyt blisko do 2070S.

 

Auturskie rx 5700 XT będą zaczynać się od 1750 (PowerColor potwierdził, że ich model będzie praktycznie w cenie referenta).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...