Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Brak niektórych dźwięków w grach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Draxon97

Draxon97
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 01 sierpień 2019 - 08:30

Cześć od pewnego czasu mam problem z dźwiękiem, mianowicie grając np. w escape from tarkov nie mam mni. odgłosu siorbania podczas picia, głośnego oddychania gdy postać mi się zmęczy, w rainbow six nie słyszę odgłosów innych graczy gdy ktoś jest ode mnie dalej, niż na 5m nie ma znaczenia czy z mojej drużyny  czy przeciwnik. Testowałem na Razer kraken 7.1 i Razer Kraken tournament edition, jak i na zwykłych słuchawkach za 60 zł sony. Wszędzie ten sam problem.

• 0

#2 Draxon97

Draxon97
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 16 sierpień 2019 - 17:57

Kupiłem sobie nowe częsci do komputera wszystko nowe, oprocz karty graficznej i ram. Podlaczylem 3 rozne sluchawki usb, mini jack, usb z karta dzwiekowa i dalej to samo to jest po prostu smieszne nie mam pojecia o co chodzi, Ponadto podlaczylem inna karte graficzna i monitor inny i na tym tez jest do samo ma ktos jakies propozycje? to wyglada tak grajac np. w gothica jakby ten dzwiek byl mega wygluszony slychac go bardzo subtelnie, a gdy wlacze muzyke w grze to jest niemalze niemozliwy do uslyszenia, Mam wrażenie, ze prawa strona gra lepiej lub zle umiejscowione pozycjonowanie dzwiekow, mimo ze mam wlaczone stereo.

• 0

#3 wodego

wodego
  • Entuzjasta

• 531 postów

Napisano 16 sierpień 2019 - 18:12

Wygląda jak niedociśnięty jack. Podłącz słuchawki do tylnego wyjścia na płycie.

• 0

#4 Draxon97

Draxon97
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 16 sierpień 2019 - 20:39

Chciałbym, żeby to była wina tego. Jedne moje sluchawki maja mini jacka, drugie usb, trzecie minijacka co sie podlacza do pilota z usb i na kazdych jest taki sam dzwiek nie wazne czy realteak czy razer synapse. Sprawdzalem panel frontowy jak i tylni na obu moich komputerach wystepuje ten sam problem.

• 0

#5 wodego

wodego
  • Entuzjasta

• 531 postów

Napisano 16 sierpień 2019 - 20:44

Jak na USB to samo, to już nie jest źle wciśnięty jack. Sterowniki karty dźwiękowej przeinstaluj.

• 0

#6 Draxon97

Draxon97
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano wczoraj, 10:11

Przeinstalowywałem wielokrotnie czy od razera czy od realteaka, na obu wystepuje ten sam problem.

• 0

#7 wodego

wodego
  • Entuzjasta

• 531 postów

Napisano wczoraj, 11:30

Ciężka sprawa. Odpal linuksa live z usb i zobacz jak tam wygląda sprawa z dźwiękiem.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych