Skocz do zawartości

32 cale, full hd pod PlayStation 4 Pro


Recommended Posts

Cześć.

Planuję kupić PS 4 Pro i prosiłbym o polecenie jakiegoś telewizora który byłby dobrym wyborem pod konsolę. Mam słabe rozeznanie wśród TV a na stronach z elektroniką nie wszystkie informacje są tak łatwo dostępne a wiem, że przy kupnie tv warto zwrócić uwagę na płynność, odświeżanie czy input-lag w kontekście grania.

Stąd moje pytanie o jakiś polecany przez Was model(e). Szukam czegoś w rozmiarze 32 cale, rozdzielczości FullHD, nie musi być to telewizor "smart".

Link to post
Share on other sites

Do 1500 jakby udało się zmieścić to byłoby super ale mogę dopłacić.

 

EDIT: Tak rozgądając się samemu pomyślałem czy nie lepszym wyjsciem dla mnie byłby monitor do konsoli z tunerem tv. Sam osobiście tv bym nie oglądał ale może się czasem przydać a i rozmiar ma dla mnie znaczenie, 32 cale to maksimum. Kupując monitor miałbym zapewne lepsze parametry stricte do gier a wybierając odpowiedni model możnaby go wykorzystać do telewizji. Dobrze myślę?

Edytowane przez FreeLive
Link to post
Share on other sites

Pokój w którym będzie TV ma 12m2 i po prostu więcej nie potrzebuję. 

Czemu FullHD to nie najlepszy pomysł? Ponoć gry zyskują także i w tej rozdzielczości, przede wszystkim chodzi o płynność. 

 

Tak jak pisałem myślałem także nad monitorem z tunerem TV, czy nie byłby to lepszy pomysł w kontekście gier?

Link to post
Share on other sites

Supersampling nie umywa się do natywnego 4K, nawet jeśli będzie to "dynamic 4K".

HDR choć nie jest mocno widoczny to jednak też daje pewne korzyści w niektórych ujęciach, przy FullHD nie wykorzystasz możliwości jakie daje wersja Pro. 

Jak nie 43" to może 40 ? Do 1400zł kupisz Samsunga UE40NU7182.

 

Wysokość bez podstawy (cm): 56.3
Szerokość bez podstawy (cm): 97
Wysokość z podstawą (cm): 63.6
Szerokość z podstawą (cm): 56.3
Link to post
Share on other sites

Niestety, taki rozmiar odpada, 32 cale to maks jaki mogę przyjąć, wręcz myślałem o czymś mniejszym ale nic sensownego raczej nie ma w takich rozmiarach.

 

Zresztą w 32" za dużego wyboru także nie ma. Po pobieżnym przeglądzie wpadł mi w oko Samsung UE32M5592.

Być może niepotrzebnie się zastanawiam i w tych widełkach cenowych jak i rozmiarowych nie ma czegoś mocno wyróżniającego się. Tym niemniej wolę zapytać, może jednak jakaś propozycja będzie lepsza.

Link to post
Share on other sites

@@zbiku90,Proporcje 21:9 czyli będą niewykorzystane ciemne pasy po bokach. I nie wykorzysta 4K, maksymalną rozdzielczością pozostanie 1080p. Na youtube można zobaczyć jak to wygląda w praktyce.

 

http://oi65.tinypic.com/b8sm55.jpg

 

 

ale zastanawiam się czy po podpięciu dekodera da się normalnie oglądać telewizję na monitorze?

 

Da się.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...