Skocz do zawartości

Gta 5 Online - Problemy


Recommended Posts

  • Witam. Przychodzę do was z problemem, z grą Grand Thef Auto 5 w skrócie Gta 5,a więc nie przedłużając. Nie dawno parę dni temu gram sobie, z kolegami na online. Następnego dnia wchodzę do gry i nagle jestem cały czas sam na sesji mam ten problem już 2 tygodnie i nadal to samo, próbowałem robić aktualizacje, reinstall mówili mi,że mam chyba porty zablokowane. Internet mam lekko słaby,lecz przed tym, grałem cały czas normalnie bez ścin itp itd. Mógłby mi ktoś pomóc ? Jak bym tutaj nie odpisywał zapraszam na profil na faceeboku tutaj macie link https://www.facebook.com/profile.php?id=100013808078468

Co do gry jest ona kupiona poprzez g2a.com,

- procesor (AMD Ryzen 5 1600 3,2GHz

- karta graficzna ( MSI Radeon RX 570 ARMOR OC 4GB GDDR5)

- karta dźwiękowa

- płyta główna(AS ROCK AB350M-HDV R.30)

- dysk (Toshiba 1TB 7200obr. 64MB P300 OEM)

- ram (8gb)

- sterowniki wszystkie aktualizowane na bieżąco.

- rodzaj systemu operacyjnego ( 64 bity)

Edytowane przez Bumek
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

 

  • Witam. Przychodzę do was z problemem, z grą Grand Thef Auto 5 w skrócie Gta 5,a więc nie przedłużając. Nie dawno parę dni temu gram sobie, z kolegami na online. Następnego dnia wchodzę do gry i nagle jestem cały czas sam na sesji mam ten problem już 2 tygodnie i nadal to samo, próbowałem robić aktualizacje, reinstall mówili mi,że mam chyba porty zablokowane. Internet mam lekko słaby,lecz przed tym, grałem cały czas normalnie bez ścin itp itd. Mógłby mi ktoś pomóc ? Jak bym tutaj nie odpisywał zapraszam na profil na faceeboku tutaj macie link https://www.facebook.com/profile.php?id=100013808078468.
Co do gry jest ona kupiona poprzez g2a.com,

- procesor (AMD Ryzen 5 1600 3,2GHz

- karta graficzna ( MSI Radeon RX 570 ARMOR OC 4GB GDDR5)

- karta dźwiękowa

- płyta główna(AS ROCK AB350M-HDV R.30)

- dysk (Toshiba 1TB 7200obr. 64MB P300 OEM)

- ram (8gb)

- sterowniki wszystkie aktualizowane na bieżąco.

- rodzaj systemu operacyjnego ( 64 bity)

Wina internetu
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...