Skocz do zawartości

Słuchawki do PC(gry, muzyka, filmy) ~300zł / + mic & DAC


Recommended Posts

Budżet (>/</~ kwota):~300zł

Czego potrzebujesz? (słuchawki, głośniki, amplituner, toster z Wolfsonem):słuchawki, mikrofon, być może też DAC

Przeznaczenie (gry, muzyka, filmy):wszystko z wymienionych z naciskiem na gry

Źródło (czyli do czego podepniemy dany sprzęt):PC na x570 aorus elite(Realtek ALC1220)

Oczekiwania (czego oczekujemy od urządzenia):dobra jakość audio zarówno w grach jak i podczas słuchania muzyki oraz oglądania filmów

Inne (wszelkiej maści pytania):Obecnie najbardziej zainteresowany jestem modelem HD9999 od ISK. Wydają się być jednymi z bardziej opłacalnych zamkniętych słuchawek w tej półce cenowej, poza tym zauważyłem, że są często polecane na forach.

Zastanawia mnie jednak, czy zintegrowana karta dźwiękowa będzie wystarczająca do ich napedzenia.

W recenzji audiofanatyka przeczytałem, że całkiem nieźle pasuje do nich AudioQuest DragonFly Black. 

Co do mikrofonu, myślałem nad V-moda Boompro. Nie wiem jednak jak miałoby się takie rozwiązanie w połączeniu ze wspomnianym przeze mnie DACiem.

Ciekawą opcją wydaje się być Antlion Modmic 5, jednak jego cena jest dość wysoka(360 zł) i dobieranie tak drogiego mikrofonu do słuchawek za około 250 zł byłoby chyba conajmniej nierozsądne. Ogólnie na mikrofon i ewentualnego DACa nie chciałbym przeznaczyć więcej jak 500 zł.

Edytowane przez _Erhu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...