Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Nowa karta graficzna do 1000zł

GPU 1000

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Szymorek

Szymorek
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 26 lipiec 2019 - 12:00

Chciałem wymienić moją kartę na nową, ale nie orientuje się w temacie kart graficznych. Byłbym wdzięczny za jakieś propozycje i rady co do kupna.

Obecnie posiadam r9 280x, kupioną jakies 2/3 lata temu używke, ale juz po kilku miesiącach pojawiły się problemy z artefaktami, także już mam dość ciągłego zmieniania rozdzielczości i resetowania gier. Zraziło mnie to całkowicie do kupowania używek.

Moje podzespoły to:

CPU: ryzen 7 2700x

MOBO: Aorus x470

Zasilacz: OCZ 600W MXSP

RAM: 16gb

Często blendera, ue4, czasami zagram w nowszą produkcje. Planuje też stale używać 2 monitorów. Zależy mi na pewnym modelu bez większych problemów, gram w 1080p więc myślę, że stałe 75 klatek na średnich/wysokich w nowszych grach(albo chociaż w takim wieśku czy gta) też nie powinno być problemem oraz żeby karta pośmigała tak 1.5-2 lata. Jeśli będzie to potrzebne, to wymiana zasilacza też wchodzi w grę już poza ceną karty.

• 0

#2 pendzel_3

pendzel_3
  • Nałogowiec

• 1977 postów

Napisano 26 lipiec 2019 - 12:19

Jeśli w grę wchodzą tylko nowe karty to na chwilę obecną w grę wchodzi tylko gtx 1660

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: GPU, 1000

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych