Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam :)

Jestem posiadaczem rocznego Xiaomi redmi 5 plus i ostatnio postanowiłem, że to dobry czas na zmianę. Od nowego telefonu wymagałbym jak najlepszej responsywności w codziennym użytkowaniu (nie będę go jakoś strasznie zajeżdżał, na też dużo nie gram), super aparatu, baterii, która wytrzyma dzień i najlepiej, żeby nie posiadał notch'a (jedyny jaki akceptuje to "łezka"). Też fajnie by było, gdyby smartfon do bólu nie przypominał aktualnie modnych telefonów (gradient z tyłu, 15 odstających aparatów, notch itp)

Z mojej strony powiem, że znalazłem w tej cenie Google Pixela 2 XL i na ten moment wydaje mi się, że to naprawdę dobry wybór. Ex-flagowiec z dobrą wydajnością, super responsywnością, topowymi zdjęciami i super wyglądem.

Co innego dobrego znajdę w tej cenie? Czy może pixel będzie dobrym wyborem?

Link to post
Share on other sites

Gdyby zwykłe mi 9T miało flagowego snapdragona bym brał, ale jakoś do tego 730 przekonany nie jestem, tak samo jak do rozwiązania z wysuwaną kamerą. Myślałem jeszcze nad zwykłą mi9, bo mimo wszystko telefon wydaje się być naprawdę dobry, łezka tak bardzo nie przeszkadza jak inne, gigantyczne wcięcia, ale ten wygląd, który jest podobny do milionów innych telefonów

Link to post
Share on other sites

Ososbiście uważam, że snap 730 to mimo wszystko bardzo dobry procek i nie powinno być z nim żadnych problemów. Ale jeśli nie jesteś przekonany, to Mi 9 to idealna alternatywa, nie liczac gorszej baterii.

 

Ewentualnie możesz poczekać na Mi 9T Pro i będziesz miał wszystko czego potrzebujesz.

Link to post
Share on other sites

Takie najlepsze mi9 zaczynają się od 1600 z Polskiej dystrybucji, a mi mimo wszystko zależy żeby się w tych 1500 zmieścić.

Ta nokia jakoś tak, jak dla mnie, średnio z wyglądem, a też nie ma niczego takiego lepszego od tego Pixel'a, którego proponowałem.

Na ten moment mam takie 3 swoje typy - mi 9t, pixel 2 xl, lg v30 i raczej między tymi trzema będę wybierał.

Link to post
Share on other sites

A tak zapytam, branie takiego pixela 2 xl z zagranicy to dobry pomysł? Np z takiej oferty, cena wydaje się atrakcyjna jak na polski rynek

 

https://www.ebay.pl/itm/Google-Pixel-2-XL-64GB-Just-Black/202687469843?hash=item2f311d5913:g:oH4AAOSw6vBc5sqJ

- nigdy nie zamawiałem z eBay, za granicą popularna forma 

- Pixel 2 XL - dobry telefon 

- możesz zamawiać / szukaj okazji na amazon.de 

Link to post
Share on other sites

Właśnie wczoraj na amazon.de widziałem wersje 128 gb za 250 euro, lub za dopłatą 10 euro wersję pandę, ale pewnie był to jakiś błąd sprzedawcy (sprzedawcą nie był amazon, a jakiś inny sklep), ponieważ oferta równie szybko zniknęła.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...