Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Windows 10: Pętla automatycznej naprawy i błąd srttrail.txt

windows10

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 un_settled

un_settled
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 16:59

Czołem! ;)

Mam duży, duży problem z uruchomieniem laptopa (Dell Inspiron 5558). Problem zaczął występować po - mam wrażenie - jakiejś nocnej aktualizacji Win 10 (komputer włączył się w nocy, rano już nie działał). Przy każdym uruchomieniu włącza się próba automatycznej naprawy i trwa zapętlanie - raz na jakiś czas włączy się jednak niebieski ekran z możliwością naprawy w opcjach zaawansowanych. System raz pokazał błąd Srttrial.txt

Próbowałem już kilku rzeczy w wierszu poleceń, niestety nic nie pomaga. M.in:

bootrec.exe /rebuildbcd
bootrec.exe /fixmbr
bootrec.exe /fixboot

chkdsk /r c:
chkdsk /r d:

Dysk SSD mam względnie nowy, pewnie jest gwarancja jeszcze; Support Assist Della błędów nie wykazał. Przywracanie systemu do momentu krytycznej aktualizacji nie działa.
Czy ktoś tutaj miał podobnie i zna rozwiązanie tego problemu?
Za wszelką pomoc - bardzo dziękuję! :thumbup:

Czołem! ;)
Mam duży, duży problem z uruchomieniem laptopa (Dell Inspiron 5558). Problem zaczął występować po - mam wrażenie - jakiejś nocnej aktualizacji Win 10 (komputer włączył się w nocy, rano już nie działał). Przy każdym uruchomieniu włącza się próba automatycznej naprawy i trwa zapętlanie - raz na jakiś czas włączy się jednak niebieski ekran z możliwością naprawy w opcjach zaawansowanych. System raz pokazał błąd Srttrial.txt
Próbowałem już kilku rzeczy w wierszu poleceń, niestety nic nie pomaga. M.in:
bootrec.exe /rebuildbcd
bootrec.exe /fixmbr
bootrec.exe /fixboot
chkdsk /r c:
chkdsk /r d:
Dysk SSD mam względnie nowy, pewnie jest gwarancja jeszcze; Support Assist Della błędów nie wykazał. Przywracanie systemu do momentu krytycznej aktualizacji nie działa.
Czy ktoś tutaj miał podobnie i zna rozwiązanie tego problemu?
Za wszelką pomoc - bardzo dziękuję! :thumbup:

Nie działa również DISM.
  • 0

#2 lonialomax

lonialomax
  • Maniak

• 4056 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 18:37

Jaki jest styl partycji, GPT czy MBR jeżeli GPT to tu masz poradę Dell https://www.dell.com...my-dell?lang=pl lub tu masz podobny problem http://forum.benchma...ąd-srttrailtxt/

• 0

Mobo:  Z370 Aorus Gaming 7 - CPU: i5 9600k@4.8GHz - RAM:16GB  G Skill SniperX F4-3600 C19-8GSXKB - Grafika: GTX 1070 Extreme - Zasilacz: Corsair RM550x - Obudowa Zalman Z3 Plus

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: windows10

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych