Skocz do zawartości

Windows 10: Pętla automatycznej naprawy i błąd srttrail.txt


Recommended Posts

Czołem! ;)

 

Mam duży, duży problem z uruchomieniem laptopa (Dell Inspiron 5558). Problem zaczął występować po - mam wrażenie - jakiejś nocnej aktualizacji Win 10 (komputer włączył się w nocy, rano już nie działał). Przy każdym uruchomieniu włącza się próba automatycznej naprawy i trwa zapętlanie - raz na jakiś czas włączy się jednak niebieski ekran z możliwością naprawy w opcjach zaawansowanych. System raz pokazał błąd Srttrial.txt

 

Próbowałem już kilku rzeczy w wierszu poleceń, niestety nic nie pomaga. M.in:

 

bootrec.exe /rebuildbcd

bootrec.exe /fixmbr

bootrec.exe /fixboot

 

chkdsk /r c:

chkdsk /r d:

 

Dysk SSD mam względnie nowy, pewnie jest gwarancja jeszcze; Support Assist Della błędów nie wykazał. Przywracanie systemu do momentu krytycznej aktualizacji nie działa.

Czy ktoś tutaj miał podobnie i zna rozwiązanie tego problemu?

Za wszelką pomoc - bardzo dziękuję! :thumbup:

Czołem! ;)

Mam duży, duży problem z uruchomieniem laptopa (Dell Inspiron 5558). Problem zaczął występować po - mam wrażenie - jakiejś nocnej aktualizacji Win 10 (komputer włączył się w nocy, rano już nie działał). Przy każdym uruchomieniu włącza się próba automatycznej naprawy i trwa zapętlanie - raz na jakiś czas włączy się jednak niebieski ekran z możliwością naprawy w opcjach zaawansowanych. System raz pokazał błąd Srttrial.txt

Próbowałem już kilku rzeczy w wierszu poleceń, niestety nic nie pomaga. M.in:

bootrec.exe /rebuildbcd

bootrec.exe /fixmbr

bootrec.exe /fixboot

chkdsk /r c:

chkdsk /r d:

Dysk SSD mam względnie nowy, pewnie jest gwarancja jeszcze; Support Assist Della błędów nie wykazał. Przywracanie systemu do momentu krytycznej aktualizacji nie działa.

Czy ktoś tutaj miał podobnie i zna rozwiązanie tego problemu?

Za wszelką pomoc - bardzo dziękuję! :thumbup:

Nie działa również DISM.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...