Skocz do zawartości

Komputer do gier do 4000 zł


Recommended Posts

Według mnie to byłby trochę lepszy wybór: https://www.komputronik.pl/zbuduj-pc/KDdVRnjdQl

Lepszy jakościowo SSD (za 20zł więcej jest SX6000Pro na NVMe)
Płyta główna to to samo co Tomahawk, nie ma sensu przepłacać, aż tyle za wygląd, a jak już to w obecnej chwili kupić Gaming Plusa.
RAMy tańsze i z radiatorami
Trochę lepsze chłodzenie procesora

Trzeba dodać, że przy RX5700 w wersji referencyjnej warto zrobić UV, żeby nie był taki gorący, chociaż w tym budżecie można by zmienić grafikę na trochę droższego i trochę wydajniejszego RTX 2060 Super, który obsługuje RT.

Link to post
Share on other sites

Według mnie to byłby trochę lepszy wybór: https://www.komputronik.pl/zbuduj-pc/KDdVRnjdQl

 

Lepszy jakościowo SSD (za 20zł więcej jest SX6000Pro na NVMe)

Płyta główna to to samo co Tomahawk, nie ma sensu przepłacać, aż tyle za wygląd, a jak już to w obecnej chwili kupić Gaming Plusa.

RAMy tańsze i z radiatorami

Trochę lepsze chłodzenie procesora

 

Trzeba dodać, że przy RX5700 w wersji referencyjnej warto zrobić UV, żeby nie był taki gorący, chociaż w tym budżecie można by zmienić grafikę na trochę droższego i trochę wydajniejszego RTX 2060 Super, który obsługuje RT.

Dzięki za podesłanie, nigdy nie robiłem UV i jestem w tym totalnie zielony. Może są jakieś poradniki w necie jak to zrobić, tylko tyle że bałbym się że coś popsuje.

Coś jeszcze słyszałem o jakiś problemach z tymi nowymi ryzenami i płytami b450. Opłaca się w ogóle brać taki duet teraz?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...