Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z przełączaniem kart graficznych w laptopie asus et2300iuti

karta graficznalaptop asus et2300iuti 2 karty graficzne intel nvidia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Skimper

Skimper
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 23:47

Witam. 
Mam pewien problem z kartami graficznymi w laptopie. Z tego co wiem karty graficzne (Intel® HD 2500 // GeForce GT 630M) same powinny się przełączać jeśli jest taka potrzeba ale niestety to się nie dzieje i działa cały czas karta zintegrowana. Próbowałem już wielu rzeczy aby ręcznie włączyć kartę od NVIDI i po każdej zmianie ustawień testowałem na grze CsGo. Jednak bezskutecznie. 

Zmiana ustawień w panelu sterowania NVIDIA nie pomogła (ustawienia zasilania: maksymalna wydajność)

fdeRkyK.png

Próba wyłączenia zintegrowanej karty graficznej także nie pomogła a podczas uruchamiania Cs dostałem taki komunikat

m8uv4Fh.png

Wiem że był taki wątek już ale jak wyżej napisałem, nic co testowałem nie pomogło. 

• 0

#2 zbiku90

zbiku90
  • Entuzjasta

• 548 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 08:15

Przy GeForce w menedżerze urządzeń nie ma wykrzyknika? Możesz przeinstalować na czysto sterownik jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś.

• 0

i7 2600K @ 4,7GHz 1,35V ** MSI P67A-C45 (B3) ** Crucial Ballistix 16GB DDR3 1866Mhz CL10 ** MSI GTX 970 Gaming @ 1450/7500 MHz ** Seasonic G-550 ** SSD SP S55 120GB + HDD 2 x 500GB ** Cooler Master HAF 912 Plus ** Zalman CNPS10x Performa ** Samsung S23C650 ** Windows 10

#3 Skimper

Skimper
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 12:21

Przy GeForce w menedżerze urządzeń nie ma wykrzyknika? Możesz przeinstalować na czysto sterownik jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś.

W jakim sensie "na czysto"? Bo nie ukrywam że średnio ogarniam.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: karta graficznalaptop, asus et2300iuti, 2 karty graficzne, intel, nvidia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych