Skocz do zawartości

PC do gier i pracy 8700k + 1060 gtx + 16gb ddr4 + z370 za 3500zł.


Recommended Posts

Uniwersalny PC. Zestaw idealnie nadaje się do gier i pracy. Kupiony w pod koniec grudnia 2017 roku. Komponenty dobrane wdg. ekspertów z tego forum.  Sprzęt nie był eksploatowany. Mało na nim gram i szczerze mówiąc przerasta moje możliwości. Czasami renderuję filmy, co trwa bardzo błyskawicznie. Ani razu nie podkręcałem procesora, bo nie miałem takiej potrzeby. Gry chodzą na full detalach w 1080p i 4k >60fps.

 

 

Zestaw można rozbudować np. o mocniejszą kartę. W skład pc wchodzi:

Zasilanie Be quiet! pure power 10 500W
Chłodzenie Be quiet!Dark Rock 4
Płyta główna Asrock Killer Z370
Karta graficzna MSI GeForce 1060 6gb
Pamięć Corsair Vengeance LPX, DDR4, 16 GB,3000MHz, CL15
Procesor Intel Core i7 8700K
Obudowa SilentiumPC Gladius M35

 

Przy odbiorze osobistym w Warszawie 3500zł

https://www.olx.pl/oferta/pc-gtx-1060-6gb-8700k-16gb-ram-CID99-IDAC9jv.html

 

Zamienię się również na laptopa z dopłatą ze strony kupującego.

Edytowane przez draq91
Link to post
Share on other sites

2) Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...