Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Harry Potter Zakon Feniksa PC Problem z klatkami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maniak Fallouta i Gothica

Maniak Fallouta i Gothica
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 10:14

Witam, chciałem się spytać kogoś o sprawę gry Harry Potter i Zakon Feniksa na PC. Niedawno kupiłem nowy PC z Win 10. Po zainstalowaniu i odpaleniu gry zauważyłem że dosyć mocno klatkuje i trochę przeszkadza to w rozgrywce. Nie pomogła na to zmiana roździelczości ani ustawień graficznych. Gra ma problemy z optymalizacją i czy ktoś zna może jakieś patche albo miał ten problem i wie jak go naprawić? 

Specyfikacje komputera:

Procesor Intel Core i5 7400

Karta Graficzna GeForce GTX 1050 Ti ( nie używam zintegrowanej)

8 GB RAM

Ponad 1 TB miejsca na dysku twardym.

Z tych najpotrzebniejszych informacji to tyle.

Jeden temat prosiłbym usunąć ponieważ przez przypadek stworzyłem dwa.

• 0

#2 zbiku90

zbiku90
  • Gaduła

• 364 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 14:07

Spróbuj wyłączyć synchronizację pionową w panelu sterowania Nvidia

• 0

1. i7 2600K @ 4,7GHz 1,35V ** MSI P67A-C45 (B3) ** Crucial Ballistix 16GB DDR3 1866Mhz CL10 ** MSI GTX 970 Gaming @ 1450/7500 MHz ** Seasonic G-550 ** SSD SP S55 120GB + HDD 2 x 500GB ** Cooler Master HAF 912 Plus ** Zalman CNPS10x Performa ** Samsung S23C650 ** Windows 10

2. IMac 4,1 17" ** Intel T7200 2,0GHz ** 2GB RAM DDR2 ** Radeon X1600 256MB ** HDD 160GB ** Linux Mint 19.1 Xfce

#3 Maniak Fallouta i Gothica

Maniak Fallouta i Gothica
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 13:42

Ok. Problem z klatkami ustał po 10 min i nie pojawił się ponownie. Ale natknąłem się na jeszcze jeden błąd. Po tym jak kończy się cutscenka z lataniem do Ministerstwa Harry po wypowiedzeniu swojej kwestii powinien razem z przyjaciółmi podbiec do drzwi i uruchomi się kolejna cutscenka. Jednak Harry po skończeniu kwestii stoi w miejscu i nie podbiega do drzwi przez co nie mogę nic zrobić i jestem zablokowany. Harry powinien sam podejść do drzwi. Nie można nim w tym momencie się poruszać i jest to jakiś błąd

Ok już nieważne. Pomogło wyłączenie synchronizacji pionowej. Temat do zamknięcia.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych