Skocz do zawartości

problem z dźwiękiem/obrazem brak synchronizacji


Recommended Posts

Cześć,

Od dłuższego czasu występuje u mnie problem z dźwiękiem/obrazem. Dokładnie w trakcie przeglądania Youtube lub np forum z muzyką gdzie dźwięk idzie z wbudowanego playera, wystarczy przejść na nową zakładkę w przeglądarce (Chrome) i w tym momencie słychać trzaski. Po powrocie na zakładkę z Youtube dźwięk już nie idzie równo z obrazem. Problem nie pojawia się od razu, czasem po 5 min od włączenia Youtube/playera czasem w ogóle a czasem od samego początku. Próbowałem już chyba wszystkich możliwych sposobów podanych w sieci format dysku update biosu sterowników łącznie z LatencyMon. Niestety brak poprawy Może jest mi ktoś w stanie pomóc ? dla zainteresowanych wrzucam zrzut z LatencyMon

https://zapodaj.net/ac125dcb24aae.jpg.html

 

mój konfig:

i7 8700K + NZXT Kraken X62 + Thermal Grizzly Kryonaut 

ASRock Fatal1ty Z370 Gaming K6
Corsair Vengeance RGB 2x8GB 3000MHz CL15
1080Ti Gigabyte AORUS EXTREME EDITION + NZXT Kraken G12 + AiO Corsair Hydro Series H75 + Thermal Grizzly Kryonaut 
SSD Samsung 850 Evo 120GB systemowy + SSD Samsung 850 Evo 250GB na gry
HDD Samsung 1TB + HDD Seagate Barracuda 500 GB 
NZXT S340 Elite Black
be quiet! POWER ZONE 650W
AOC AGON AG271QG 27''/IPS/QHD/160Hz/G-Sync/
Logitech G502 Proteus Spectrum 
Creative Aurvana Live + Zalman ZM-MIC1 + Logitech Z-5500

Edytowane przez rafuuu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...