Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

poszukuję nowego smartfona, w przedziale +/- do 1000 oraz +/- do 1300, głównie zależy mi na : 

 - aparacie

 - wydajności, żeby nie zacinał się oraz nie ładował na nowo aplikacji (jak będzie ich kilka)

 - baterii, żeby ten 1 lub 2 dni wytrzymał

 - pamięci ram/rom min. 4GB ram oraz min. 64GB wbudowanej + miło widziane karta SD

 - w miarę długie wsparcie ( aktualizacje itp)

 * jakby jakiś miał NFC to wielki + 

 

 

moje propozycje to do +/- 1000 zł : 
- redmi note 7 4/64 lub 4/128 - nowy android, aparat całkiem całkiem, dużo pamięci, + karta SD, brak NFC

- Xiaomi Mi A2 4/64 - brak karty SD ;/, czysty android, dobry aparat, szybki, brak NFC

- Xiaomi Mi9 lite 4/64 - chyba najlepszy aparat z tych 3 ?, + za karte SD, brak NFC

 

propozycje do +/- 1300 :

-Asus Zenfone 5 4/64 - podobno dobry aparat, nie wiem jak z nakładką, ponieważ w starych smartfonach tego producenta lagowały ( nie wiem jak teraz)

- honor 20 lite 4/128

- honor play 4/64 - najwydajniejszy, według kimovill aparat najgorszy

- Xiaomi mi mix 2 6/64 - najwydajniejszy, aparat dobry w dzień,w nocy kiepsko

 

tak więc który będzie najlepszym wyborem, do 1000 i 1300 zł, spełniające moje wymagania ? ?

Link to post
Share on other sites

Do 1000 zł możesz spojrzeć jeszcze na Xperia XA2, który posiada NFC, ale z tym wsparciem Sony, wcale bym się tak nie cieszył. Jeśli zamawiasz telefon z Chin, w tej kwocie możesz już dostać Mi 9 SE (okazje patrz na Pepperze, jeśli uda się, anby przeszło bez cła to bardzo dobra cena za telefon wychodzi, który w Polsce, jak widzisz kosztuje 1500 zł). A jeśli zostajesz przy Polsce, osobiście wybrałbym w tej kwocie wspomnianego Redmi Note 7 - dobra bateria, dobre bebechy i spoko aparat. 

 

Do 1300 zł możesz spróbować dostać w promocji LG V30, ale to telefon 2 letni, któremu za rok skończą się aktualizacje. Spoko wydaje się ubiegłoroczny Huawei P20, którego też idzie dostać za kwotę 1300-1400 zł. Poza tym ten Zenfone 5 jest spoko. 

Link to post
Share on other sites

Xperia xa2 za mało pamięci posiada, bardziej wolałbym kupić w kraju w sklepie coś takiego, niż sprowadzać.

Rozumiem, dużo osób chwali ten model, a gdybym dorwał ofertę Mi A2 6/128 do 1000 opłaca się?

V30 i P20 po za budżetem, a nie wiadomo też kiedy promocję będą.

Link to post
Share on other sites

A rzeczywiście, coś podrożała ta Nokia. Jeszcze niedawno można było wyrwać z outletu x-komu za fajne pieniądze. 

 

Do 1300zł też możesz rozważyć Moto One Vision (która poza baterią jest całkiem udana) czy Mi Mixa 2s (jest w tej cenie w bestcenie, natomiast tutaj już musisz się zastanowić czy chcesz ryzykować tam z ewentualną gwarancją późniejszą). 

Link to post
Share on other sites

Ja swoją N7 Plus brałem z outletu x-komu i to była najlepsza możliwa decyzja. Oszczędzone 300zł względem oficjalnej ceny, a sam fon poza brakiem folii i pary gumek do słuchawek nówka. To, że ktoś używał kilka dni jakoś mi nie przeszkadzało. 

Link to post
Share on other sites

Brałbym Mi Mixa 2, ewentualnie zastanowiłbym się nad Galaxy A50 - dodano tam teraz tryb nocny i te fotki wychodzą naprawdę spoko. Co do wydajności, to poleciłbym Ci Xiaomi Pocophone F1, ale tam kuleje aparat i brak NFC. 

Edytowane przez witonio
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...