Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

mam na sprzedaż konsole PlayStation 4 PRO 1TB w białej wersji kolorystycznej. Konsola bardzo mało używana dlatego z tego powodu ją sprzedaję. Konsola nigdy nie była naprawiana, ani rozkręcana.

Konsola jest na gwarancji do 23.04.2020r. W zestawie jest wszystko co było dołączone do konsoli, czyli sama konsola w wersji 1TB kolor biały, pad, mikrofon, kabel zasilający, kabel do ładowania pada. Dodatkowo w zestawie dodaję drugiego pada granatowego (Midnight Blue), kamerę i 2 gry w wersji pudełkowej Fifa 18 i Just Dance 2018. Dla zainteresowanego większą ilością gier dodaję do tego swoje konto gdzie znajdują się cyfrowe wersje gier takie jak:

 

Rise of the Tomb Raider,

Uncharted™: Zaginione dziedzictwo,

Uncharted™ 4: Kres złodzieja,

Gran Turismo™SPORT,

Mortal Kombat XL,

DiRT Rally,

Until Dawn™,

The Last of Us™ Remastered,

Fallout 4,

Mad Max,

Battlefield 4,

Need for Speed Rivals,

Battlefield Hardline,

NBA Live 16,

Fifa 17 i inne do tego gry z ps+ w tym mi.Bloodborne, Crash Bandicoot, Darksiders II, Dead by Daylight, Deus Ex, Game of Thrones, Just Cause 3, Killing Floor 2, KNACK, Life Is Strange, Lumo, Mafia III, METAL GEAR SOLID V, Rayman Legends, Ratchet Clank, XCOM 2, Worms Battlegrounds i wiele wiele innych!

Łącznie prawie 100 gier (pełne wersje gier nie dema)!

 

 

Konsole wysyłam w oryginalnym kartonie tak samo jak kamerkę i dodatkowego pada (wszystko w oryginalnych kartonach).

 

Zainteresowanych zapraszam na PW możemy się dogadać co do ceny ponieważ istnieje możliwość sprzedania samej konsoli z grami i jednym padem wtedy cena jest niższa. Wszystko jest w idealnym stanie konsola wygląda i działa jak nowa. Przed sprzedażą konsola będzie sformatowana i przywrócona do ustawień fabrycznych.

 

Jeśli jesteś zainteresowanym kupnem zapraszam na PW po więcej zdjęć i dogadania się co do ceny ;)

 

 

 

Cena za całość jaka mnie interesuje to 1990 1890 zł + koszt przesyłki.

 

 

 

c6cb0f83c5f131a2.jpg

 

06.07.2019r.:

Aktualizacja ceny!

 

Cena za całość jaka mnie interesuje to 1890 zł + koszt przesyłki.

 

Jest to cena za cały zestaw.

Zestaw obejmuje:

 

• moje konto z grami cyfrowymi to jest aż 77 gier z PS+ i 20 gier zakupionych przez PlayStation Store (18 cyfrowe wersje i 2 pudełkowe). Pełną listę gier dla zainteresowanego mogę wysłać na PW w formie zdjęć.

• konsola PS4 PRO 1TB Biała (w zestawie wszystkie kable i mikrofon).

• 2 pady Sony DualShock 4 v2 biały i Sony DualShock 4 v2 Midnight Blue.

• Sony Playstation Camera V2.

 

 

Gwarancja na konsole do 23.04.2020r.

 

 

 

Jest możliwość kupienia konsoli poprzez allegro lub odbiór osobisty.

Edytowane przez ollek22
Link to post
Share on other sites

Oczywiście wszystko jest mam fakturę za samą konsole. Oddzielnie za dodatkowego pada bo był dokupiony jak i za samą kamerę. Co do ceny napiszę na PW.

 

 

07.07.2019r.:

Aktualizacja!

 

Konsola została oficjalnie wystawiona na allegro link dostępny poniżej:

https://allegro.pl/oferta/konsola-ps4-pro-1tb-biala-2-pady-kamera-i-gry-8280424625


09.07.2019r.:

Aktualizacja ceny!

 

Nowa niższa cena cały zestaw za jedyne 1790 zł!


11.07.2019r.:

Konsola jest już dostępna w ratach 0%

 

89,50 zł x 20 rat

Edytowane przez ollek22
Link to post
Share on other sites

13.07.2019r.:

Aktualizacja ceny!

 

Nowa niższa cena 1690 zł!

 

Raty 0%

84,50 zł x 20 rat

 

https://allegro.pl/oferta/konsola-ps4-pro-1tb-biala-2x-pad-kamera-i-gry-8280424625


15.07.2019r.:

Aktualizacja ceny!

 

Tylko teraz cały zestaw za 1 680,00 zł

 

Raty 0%

84,00 zł x 20 rat

 

 

Darmowa dostawa!

 

https://allegro.pl/oferta/konsola-ps4-pro-1tb-biala-2x-pad-kamera-i-gry-8280424625


16.07.2019r.:

Aktualizacja ceny!

 

Zależy mi na szybkiej sprzedaży konsoli dlatego cena za cały zestaw teraz to tylko 1 590,00 zł!

Cena promocyjna dostępna tylko do końca aukcji (środa, 17 lipca 2019, 00:03:43).

 

Raty 0%

79,50 zł x 20 rat

 

https://allegro.pl/oferta/konsola-ps4-pro-1tb-biala-2x-pad-kamera-i-gry-8280424625

Link to post
Share on other sites

1300 zł to jest dla mnie nie do przyjęcia cena za ten zestaw, ale dzięki za propozycję. Tutaj sprzedaję konsolę PS4 PRO z 2 padami, kamerą i kontem. Konsola praktycznie nieużywana, pady wyglądają jak nowe, a kamera to kilka razy użyta do Just Dance :D

 

Jeśli ktoś ma jakieś propozycję to pisać bo zależy mi na szybkości bo potrzebuję kasy no ale za 1300 zł to trochę za mało mimo wszystko za całość.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...